Skocz do zawartości

G. H. Bass


DolceGusto

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nosi ktoś może loafersy tej firmy? Patrząc tylko na zdjęcia ciężko mi ocenić czy ich błyszcząca skóra jest twarda czy miękka a chciałbym nosić je na bose stopy. Są wygodne, miękkie i dopasowują się do stopy czy twarde, sztywne i to stopa musi dopasować się do nich a założone na bosą stopę gwarantują obtarcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna parę ich loafersow,ale jeszcze w nich nie chodziłem.Kopiłem je do zmiany kolorów,ale jeszcze mi sie tego nie udało zrobić. Skora na nich rzeczywiście jest dosyć gruba i twarda,ale powinna sie dobrze ułożyć.Zawsze jest problem z noszeniem butów bez skarpetek a szczególnie właśnie loafersow .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna parę ich loafersow,ale jeszcze w nich nie chodziłem.Kopiłem je do zmiany kolorów,ale jeszcze mi sie tego nie udało zrobić. Skora na nich rzeczywiście jest dosyć gruba i twarda,ale powinna sie dobrze ułożyć.Zawsze jest problem z noszeniem butów bez skarpetek a szczególnie właśnie loafersow .

Pozdrawiam

Przeglądam czasem zdjęcia na googlu... trafiaja się loafersy np. cole haan albo właśnie bass... stare, z zupełnie innej skóry niż te z dzisiejszej oferty tych firm... matowej grubej ale widać, że miękkiej.. dopasowującej się do stopy... aktualnie nie mogę znaleźć takich butów... faktycznie wszystkie loafersy które w kraju można dostać są z wyjątkowo twardej skóry która wyklucza w sumie pierwotny styl noszenia tych butów ;) czyli na bose stopy... jeśli uda mi się coś kiedyś znaleźć to umieszczę post na forum.. póki co najlepsze loafersy jakie miałem były firm Ryłko i chyba sama firma nie zdawała sobie wtedy sprawy, że to penny loafers i jak na prawdę praktyczne są... podeszwa nie była skórzana które to rozwiązanie z pewnością zostaje przez większość forumowiczów wykluczone ale dzięki tej miękkiej, elastycznej podeszwie but lepiej trzymał się mojej b. wąskiej stopy a przy większości wsuwanych butów mam problem z tym, że spadają mi z pięty ;) skóra dawała się pięknie wypastować ale doskonale dopasowywała się do stopy... kolor był jak na polskie buty wyjątkowy - bardzo wyrazisty mahoń... no także tego ;] pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.