Skocz do zawartości

[BIAŁYSTOK] - Przewodnik Miejski


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem się dowiedzieć, czy może ktoś z użytkowników tego zacnego forum słyszał o dobrej pracowni krawieckiej w Białymstoku, która szyje garnitury na miarę. Pracowni, które dokonują jedynie przeróbek jest mnóstwo, ale jakoś nie mogłem znaleźć w internecie informacji o takiej, która świadczy usługi w szerszym zakresie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Żartem może być co najwyżej dopytywanie się o jednego z czołowych szewców w kraju i jednego z bardziej znanych za nasza wschodnia granica.

Polecam doedukować się tym samym kim jest pan Jacek Okułowicz. Któryś z forumowiczów zamieszkałych w Białym mógłby do tego zrobić fotorelacje. Ja z kolega Piratem wybieramy się do niego w I kwartale 2012..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immune: nie widzę nic złego w dopytywaniu się, moją intencją nie była przecież obraza pana Okułowicza, po prostu wcześniej o nim nie słyszałem.

Znalazłem kilka artykułów o tym zakładzie:

- http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1, ... 18318.html

- http://expatpol.com/index.php?stsid=10267&kid=49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdyby ktoś był zainteresowany - jeszcze w starym roku dzwoniłem do pracowni pana Okułowicza i cena za buty na miarę kształtuje się w okolicach 1500 zł. Więcej informacji pod numerem telefonu (85) 746 62 10.

To zależy z jakiej skóry, bo p. Okułowicz posiada jedne z najbardziej rozległych znajomości w tym względzie pośród szewców. Wiele ciekawych skór potrafi załatwić pod zamówienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Nereusz

W salonie Vistuli otrzymałem namiary na pewną Panią, z którą współpracują w zakresie gratisowych przeróbek odzieży zakupionej w salonie w cenie regularnej. Ekspedientka w salonie zachwalała, że usługi są na wysokim poziomie. Ja planuje się wybrać za kilka tygodni ze spodniami do odchudzenia oraz od razu podpytam czy podjęłaby się przeróbki marynarki w ramionach, to dam znać jak wygląda dokładniej współpraca z tą panią. Namiary wklejam, bo może ktoś będzie miał ochotę mnie uprzedzić. ;)

Joanna Juszczuk

ul. Zambrowska 18 (Hetman, I piętro)

16-001 Kleosin

Tel. 511 035 869

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Polecam doedukować się tym samym kim jest pan Jacek Okułowicz. Któryś z forumowiczów zamieszkałych w Białym mógłby do tego zrobić fotorelacje. Ja z kolega Piratem wybieramy się do niego w I kwartale 2012..

Panowie, czy doszło do spotkania z panem Okułowiczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam doedukować się tym samym kim jest pan Jacek Okułowicz. Któryś z forumowiczów zamieszkałych w Białym mógłby do tego zrobić fotorelacje. Ja z kolega Piratem wybieramy się do niego w I kwartale 2012..

Panowie, czy doszło do spotkania z panem Okułowiczem?

Niestety, do tej pory nasza wyprawa nie doszła do skutku, choć obaj spotkaliśmy się z panem Okułowiczem na własną rękę już wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Możesz spróbować u krawcowej, której namiary podane są w poście Nereusza trochę wyżej. Jeśli współpracuje/współpracowała z Vistulą przy przeróbkach, to powinna mieć jakieś doświadczenie. Zastrzegam jednak, że nie miałem okazji z nią rozmawiać. Możliwe, że odwiedzę ją w najbliższych miesiącach, jeśli się czegoś dowiem, to dam znać.

Pozdrawiam

Lucru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.