Jump to content

[KRAKÓW] Fryzjer


Ard
 Share

Recommended Posts

  • 10 months later...

Mogę szczerze polecić Salon Maniewski w Pasażu 13 na Rynku Głównym z którego korzystam niezmiennie od kilku lat, a szukałem bardzo długo i z uwagi na specyfikę porastających moją głowę włosów z marnym skutkiem w przypadku większości krakowskich salonów.

Oczywiście nie wszystkich fryzjerów, którzy tam pracują ale albo wersję drogą i bardzo dobrą ale mało dostępną czyli samego p.Maniewskiego albo wersję nieco tańszą ale równie dobrą i dostępniejszą czyli p.Kamila Kokurowskiego, który strzyże jeszcze w drugim zakładzie Maniewski na ulicy Rakowickiej, gdzie o wiele łatwiej dojechać autem. I proszę nie zrażać się nowoczesnością wnętrza i powierzchowności fryzjerów - strzygą wybitnie solidnie klasyczne fryzury. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Nachodziłem się po fryzjerach przez ostatni rok w Krakowie.  Natrafiłem wczoraj na artykuł o p. Franciszku Głogowskim. Dzisiaj się do mistrza wybrałem, ceny najniższe jakie do tej pory napotkałem w Krakowie (28 pln). Jestem bardzo zadowolony, polecam.  

 

http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,historie-krakowa-meski-fryzjer-z-pasazu-bielaka,2126379.html 

 

"Prezydenci Krakowa, wojewodowie, rektorzy krakowskich uczelni, politycy, ministrowie, poeta noblista, mistrz piórka i węgla, redaktorzy, plejada aktorów, legendy Wisły i Cracovii. Co łączy tych ludzi? Wszyscy strzygą lub strzygli się w tym samym zakładzie fryzjerskim, zlokalizowanym w Pasażu Bielaka przy krakowskim Rynku. Po 43 latach Zakład niedawno przeniósł swoją siedzibą na ul. Biskupią 10.

Lista klientów Męskiego Zakładu Fryzjerskiego z Pasażu Bielaka obejmuje nazwiska najbardziej znanych postaci świata polityki, biznesu, kultury i sportu, którzy swoje korzenie mają w Krakowie. Co sprawiło, że wszyscy oni upodobali sobie tego samego fryzjera? Jak zapewnia Franciszek Głogowski, mistrz fryzjerstwa z Zakładu z blisko 60 letnim stażem pracy, jest to klasyczna elegancja zapewniana przez Zakład."
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Kaczmarzyk z Krakowa- stawia na jakość usługi, nie ilość. Cięcie, koloryzacja czy upięcia nie są dla niego problemem. Zna się na aktualnych trendach, wie co zaproponować klientowi. Termin można zarezerwować online.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.