Skocz do zawartości

[TORONTO] sklepy obuwnicze?


pol606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

czy któryś z Panów kojarzy lub posiada łatwość wyszukiwania sklepów obuwniczych w rejonie Toronto?

Spędzam tu dość dużo czasu a ponieważ jestem sam, nie mam kogo zapytać o miejsca gdzie mogą znajdować się sklepy z klasycznym męskim obuwiem.

Ponieważ do chwili obecnej nie znalazłem ani jednego interesującego sklepu, zadowole się każdą informacją.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ponieważ do chwili obecnej nie znalazłem ani jednego interesującego sklepu

Jakiego typu buty Cię interesują? Bo jeśli np. klasyczne, a do tego jeszcze uznanych firm (np. amerykańskich, jak Alden) to zdecydowanie lepiej wyskoczyć po zakupy na drugą stronę granicy. Mam wrażenie, że rynek kanadyjski nie rozpieszcza adeptów klasycznej męskiej elegancji, choć jeszcze nie tak dawno taki Montreal był ważnym centrum krawiectwa na kontynencie. Dziś z uznanych kiedyś dużych montrealskich firm szyjących "od RTW do MTM" została podobno JEDNA (50 lat temu były ich setki, zwłaszcza na blvd Św Wawrzyńca), a zakłady krawieckie oferujące "szycie miarowe" mają w sobie sznyt miasta powiatowego. To oczywiście tylko moja opinia. No i Toronto znam gorzej. Ale cudów bym się nie spodziewał.

pzdr

montalb

edit: wywaliłem nazwę sklepu w Toronto, bo coś mi się pokręciło; jak sobie przypomnę, wyślę Ci via wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie,

wczoraj koło Queen znalazłem sklep z Loake 1880, ceny zaczynały się od 450 dolarów (!!!!!).

Jedyne co tu mogę znaleźć to boat shoes, reszte wszystkie osoby z którymi rozmawiałem zamawiają, często z UK :/

Szczerze mówiąc przy tej wielokulturowości liczyłem na jakieś ciekawe zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen Edmonds to chyba również uznana marka... http://www.mystore411.com/store/listing ... -locations http://robertjonesmenswear.com/about/ Wydaje mi się, że inne sklepy sprzedające te buty mogą mieć też podobny, równie interesujący asortyment - nigdy nie byłem za wielką wodą (a niewiele brakowało :( ), chwilę tylko poguglałem "allen edmonds toronto" - może Cię to skierować w dobrym kierunku, ale żeby coś solidnie klasycznego nabyć trzeba mieć jednak te $300 :cry:

Zmieniona została nazwa firmy obuwniczej. Moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.