Skocz do zawartości

djdomin

Użytkownik
  • Postów

    118
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djdomin

  1. Chyba warto wcześniej sprawdzić szerokość rolki. Dziś widziałem ofertę pięknego jedwabiu na garnitur - rolka ok. 120 cm.
  2. Używam Barboura (granatowej, szukam czarnej). Jestem zadowolony. Ale wiele producentów ma takowe w ofercie, można wybrać chyba z dowolnej marki - byle by ni były przekombinowane: klasyka to ortalion, pikowany, wielkie nakładana kieszenie i zamek błyskawiczny. Przeznaczone do intensywnego prania w pralce. http://macaronitomato.blogspot.com/2010 ... urtka.html No i marzę o czarnej woskowanej Barboura... Muszę się zadowolić granatową...
  3. Woskowana bawełna od Barbour? Względnie lekka pikowana kurtka?
  4. djdomin

    Kalosze

    Wysokich butów na rower nie zakładam, bo błyskawicznie pada mi noga. Podobnie jak po bieganiu w wysokich butach. Z podobnej sprawy: zastanawiam się nad ubieraniem getr / ochraniaczy: chroni to spodnie od buta aż po kolano. W realiach country całkiem przydatne. Jak się na to zapatrujecie?
  5. djdomin

    Kalosze

    Poszedłem na łatwiznę: przyzwyczajony do tego, że eleganckie obuwie czasem noszę w torbie (jest rzeczą nie możliwą przejść z mego domu gdziekolwiek dalej w czystym obuwiu: polskie realia dróg piaszczysto-błotnistych) sprawiłem sobie mini-gumiaki Huntera. Na wysokość są one zwykłych półbutów. Dobre i na rower (choć rowerem akurat łatwiej dostać się gdziekolwiek w czystych butach). Kaloszki tak czy inaczej trzeba zdjęć u proga, więc mój sposób, acz może kontrowersyjny, myślę, że jest całkowicie uzasadniony. Pozdrawiam eleganckiego rowerzystę! Moi sąsiedzi już się przyzwyczaili do połączenia garnitur + rower czy płaszcz + rower
  6. Sam szukam, więc się podpiszę pod pytaniem. A co sądzisz o tym z Bydgoskiej? PS. Komżę ostatnio szyłem w takim małym lokaliku w centrum obok empiku, dobrze wyszła, ale nie odważę się polecić do szycia bardziej zaawansowanych wyrobów typu garnitur.
  7. Zawsze można zrezygnować z zegarka na ręku i mieć jeden problem z głowy.
  8. Np. ja. Czasem gruby garnitur to marzenie. Zimy jeszcze nie zostały odwołane.
  9. W salonie ślubnym, do którego zaszedłem szukając czarnej muchy wiązanej: - Umie pan wiązać muchę? Naprawdę? Nauczy nas pan? A to mnie nie dziwi. Skoro na półce leży "LEN 100% POLIESTER"... A na moje poszukiwanie grubego tweedu kobieta podaje mi jakieś mięciusieńkie cieniusieńkie coś i wpiera, że to najwyższa klasa, bo włoski (o szkockim pewnie nie słyszała).
  10. To i ja się przywitam. Lubię czytać dobre fora, choć (czasem) mało piszę. Dominik Jan Domin z Torunia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.