Skocz do zawartości

Kropek

Użytkownik
  • Postów

    54
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kropek

  1. @Agerak jest jeszcze taka torba: https://shopmiler.com/pl/torby/torba-codzienna-brazowa w pre orderze można ją dostać bodaj za 500zł i ja sam się zastanawiam, którą wybrać - od Milera czy od Barona.
  2. @Sushi taki jest właśnie plan - żeby wystartować razem z filmem o grze na yt. Bolączka przy większych tytułach w szczególności dla osób, które są początkujące a rzucą się od razu na zbyt głęboką wodę
  3. Dzięki wielkie za polecenie! Sprawdzę, która z gier polecanych przez Ciebie mi najbardziej pasuje Od swojej lepszej połowy dostałem na urodziny "Stawka większa niż życia". Nie wiem czy graliście i znacie tytuł ale nas "trochę" pozamiatała instrukcja, która jak dla nas jest dosyć skomplikowana o.O
  4. Haha! Dzięki - cenna rada Przy okazji proszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu - byłem przekonany, że napisałem w odpowiednim a tak tylko koledze naśmieciłem... Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  5. Panowie, a co polecacie na zimowe wieczory do pogrania z drugą połową? Uprzedzam - jesteśmy zupełnie początkujący jeśli chodzi o planszówki
  6. A jak zabezpieczasz spodnie? Nano protectorem? Przy lateksach nie ma tego problemu Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  7. ^^ Czyli robisz wymianę - 1 dzień samochód, 1 dzień rower? Ja nawet myślałem żeby zawozić na cały tydzień ciuchy... A masz możliwość skorzystania z prysznica? Hahah Podręczny zestaw butów obowiązkowy
  8. Panowie a jak łączycie rower z ubiorem do pracy w taką pogodę?
  9. To nie jest stoisko tylko z kremami itd do butów. W tej witrynie znajdziesz też noże itd. A obsługuje je osoba, która dorabia klucze i obok chyba jest kantor Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  10. Centrum Handlowe Ster. Szukaj wysepki. Znajdziesz bez problemu. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  11. O ile się orientuję to ratownicy nie biorą grupy krwi z nieśmiertelnika pod uwagę. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  12. Dodaje zdjęcie. Niestety nie mogę zrobić aktualnego więc jest tylko to stare jeszcze wykonane w trakcie zakupu Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  13. Cześć! Potrzebuję Waszego wsparcia Udało mi się kupić piękny płaszcz w SH, który jest za długi i w związku z tym mam pytanie, do którego miejsca powinienem go skrócić? Ja planowałem do kolan włącznie ale liczę na uwagę osób bardziej doświadczonych. Płaszcz jest takiej długości i koloru jak na zdjęciu pierwszym, na drugim widnieje zakończenie góry (niestety nie mam swojego zdjęcia). Z góry dziękuję za pomoc!!
  14. Panowie, co powiedzie o tych konkretnie butach na późną jesień, zimę i wczesną wiosnę? Jako uzupełnienie smart casual? http://www.tkmaxx.com/content/ebiz/tkmaxx/invt/Z./s./t./27095636/27095636_large.jpg
  15. Dziękuję za odpowiedź, a wiesz może orientacyjnie ile może kosztować taka operacja? Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  16. Wiem, że to offtop ale nadal w sh można dorwać świetne rzeczy i to za grosze! Więc bardzo polecam chodzić Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  17. Panowie, a kogo polecicie żeby skrócić (długość) płaszcz jesienny? Szpileczka zrobi to dobrze? I przy okazji jaki to może być koszt? (Nigdy takich operacji nie zlecałem i się zastanawiam). Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  18. Poszukuję dobre jubilera, który przetopi srebro na pierścionek i stworzy złoty pierścionek z moim kamieniem. Ktoś coś?
  19. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  20. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  21. Akurat byłem w Sterze. Saphir M'Dor kosztuje 25zł. Renowator był również za 25zł. Saphir Pommadier 50ml też za 25zł Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  22. Jaki rozmiar butów polecacie kupować gdy jedna ze stóp jest mniejsza o 0,5cm. Myślę żeby kupić mniejsze i przeboleć czas rozciągania.. Przy większym jeden z butów brzydko się łamie...
  23. Wygląda to trochę inaczej. Aby podróżować po USA należy wyrobić międzynarodowe prawo jazdy (notabene, które wygląda jak mniejszy i chudszy zeszyt do uwag z podstawówki, wykonany z szaroburej makulatury ze zdjęciem przyczepionym zszywaczem ). W momencie gdy przebywamy w USA bodajże ponad 3 miesiące (chociaż na 100% nie jestem pewny czy to 3 czy 6 miesięcy) należy zdać prawo jazdy amerykańskie. Jednak do tego obecnie potrzebny jest ichniejszy odpowiednik numeru pesel czyli numer ubezpieczenia społecznego. Jeszcze nie tak dawno w/w numer nie był potrzebny i każdy mógł podczas pobytu zdobyć amerykańskie prawo jazdy.
  24. ^^ A mógłbyś wrzucić tutaj projekt lub podlinkować?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.