Jump to content

thomasorchowski

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About thomasorchowski

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. Emigranci, nie-emigranci: też ludzie. Wszędzie można dostać po gębie. W Paryżu chodziłem po XIX, XX dzielnicy i głos mi z głowy nie spadł. Mieszkałem na przedmieściach i mam dobre wspomnienia z emigrantami. Raz nawet żeśmy rozmawiali o Lewandowskim, więc to zależy na kogo się trafi. Równie dobrze można dostać w twarz na Pradze, albo Nowej Hucie. W Neapolu będę w zasadzie tylko przejazdem, wybieram się na Półwysep Sorrento i jedynie zahaczam o tę lokalizację. Plus będę mieszkał u znajomych, więc raczej nic mi nie grozi, ale dziękuję za ostrzeżenia
 2. Panowie, jako że zbliża się okres wakacyjny, pozwalam sobie zadać w tym wątku pytanie. Otóż wybieram się do Rzymu i Neapolu. Widziałem propozycje zamieszczone powyżej, zaznajomiłem się. Chciałbym Was jednak zapytać dodatkowo, czy znacie w Rzymie, Neapolu sklepy z odzieżą używaną warte odwiedzenia (tzw. vintage shopy)? Wdzięczny byłbym niezwykle za odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.