Skocz do zawartości

Placebo

Użytkownik
  • Postów

    65
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Placebo

  1. Polskie poczucie stylu jest strasznie koherencyjne – niestety.
  2. Ja osoboście podzielam zdanie Tytusa, aczkolwiek jest to wszystko kwestią gustu... no i węzełek troszeczkę mniej obfity wyglądałby znacznie zgrabniej, ale ogólnie to bardzo pozytywny zestaw.
  3. Przeglądając "relację z centrali", również piszę się na spotkanie - 23.07 jak najbardziej odpowiada -
  4. Niech Bóg Ci to w dziechach wynagrodzi dobry człowieku!
  5. Tak a propos garnituru, wystawionego przez Arnolda, wie ktoś co to za utwór, który leci w tle strony Patricka Hellmanna?
  6. Czym skorupka za młodu nasiąknie...
  7. Placebo

    Kanty

    Ohh ci Brytyjczycy..
  8. Z tego co mi wiadomo to Kizierowski kręci około 22 s na 50 m, stylem dowolnym. 35/36 samymi ramionami to czas jak najbardziej możliwy
  9. Nie ma raczej innej możliwości.. Kto nie zakosztuje rzeczy przeciętnych nie będzie potrafił cenić tych wyrafinowanych.
  10. Wyszło szydło z worka!
  11. Kolejnosc wykonywanych ćwiczeń ma spore znaczenie przy tworzeniu planu cwiczeniowego. Jeżeli każdorazowa zmiana kolejności to tylko i wyłacznie z zachowaniem pewnych zasad - ćwiczenia izolowane powinny zamykać trening.
  12. Stąd też zalecana zmiana planu ćwiczeniowego co +/- 3 miesiące. Dzięki temu progresja się nie zmniejszy, a i nam będzie łatwiej ćwiczyć dłuższy okres czasu.
  13. Oczywiście, że te dwie pozycje to zupełnie "inne kategorie". Nie chodziło mi tutaj o zestawieni ich ze sobą, tylko raczej, o krótka charakterystyke wykraczającą poza tą "sklepową" oraz zestawienie ich pod względem jakościowym z propozycjami tego samego segmentu cenowego
  14. Jak już tak wykorzystujemy naszego konesera to ja również poproszę o ekspercką opinie na temat ww. Dimple a do tego Bell's 8 i Aberlour 10 w zestawieniu z równorzędnymi cenowo trunkami - jeżeli oczywiście miał kolega z nimi przyjemność.
  15. Moim zdaniem temat do sali klubowej jak znalazł - sport, polityka, alkohol i co tylko dusza zapragnie byle z klasą Praca + pasja czyli żyć nie umierać. Gratuluję!
  16. Dimple oj tak! Panowie a może zróbmy taki mały spis whisky, których stosunek, jakości do ceny bedzie przedstawiał się najciekawiej? Dzięki temu, każdy mniej doświadczony degustator, będzie miał małą paletę trunków do wyboru. Co o tym sądzicie? Blendy – jakość, a cena Bell's 8 Dimple Single malty - jakość, a cena Aberlour 10 To są moje propozycje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.