mgns
Użytkownik-
Postów
134 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
7
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez mgns
-
MT? Nie kojarzę i nie mogę znaleźć takiej marki
-
Cześć, znacie jakieś sklepy, w których można dostać klasyczne kurtki safari taniej niż w Poszetce/Susu?
-
Chodziło o styl - Orson TLB, balmolar oxford, skóra nie musi być łączona. Berwicki są ok, ale max 700 zł warte jak dla mnie, wyżej są już lepsze marki. Patine właśnie widziałem i niestety śmieszne rozmiary jakieś zostały
-
-
-
-
Dziwnie to wygląda, w kilku miejscach wygląda jak przymały, ale z drugiej strony ramiona wyglądają na trochę za szerokie. Rękawy na długość chyba ok..
-
to zastanów się, kto by ci podrabiał Susu...
-
Tak, podróby produkowane w fabryce Vistuli i Bytomia
-
Cześć, jakiego koloru i z jakimi wzorami koszule będą pasować do tej marynarki? Marynarka ma delikatną kratę. Koszula w cienkie pasy albo jakaś krata? Czy lepiej szukać gładkiej?
-
Ja mam od roku Reserved po 39 zł i H&M premium za 50, po wielu praniach dalej są w bardzo dobrym stanie, nie gryzą, 100% bawełna.
-
No widzisz, a taka sierota była z tej marynarki
-
-
Cześć, kupiłem moją pierwszą marynarkę i zastanawiam się nad jej dopasowaniem. Głównie chodzi mi o ramiona, długość rękawa oraz szerokość w talii/klatce piersiowej. Warto wybrać się z nią do krawca?
-
Ok, ale dyskusja nie była na temat guzika i nawet nie na temat długości rękawa tylko tego, dlaczego te marynarki to "sieroty od garniturów". I dalej nie wiem co czyni marynarkę "sierotą" w nich
-
Porównaj tą z Susu do Massimo i wytłumacz mi różnice jak możesz w poziomie formalności i dlaczego jedna to orphan jacket a druga nie, jeśli możesz
-
Rękawy sobie skrócę jak będą za długie. Nie mówiłem nic stricte o blezerze, bardziej chodzi mi o sport coat i wydaje mi się, że ten z Massimo spełnia wymogi takiego.
-
O wzór i klapy ci chodzi? Czym się różni od tej z Susu? Poza klapami, ta z Susu to też sierota dla ciebie?
-
Nie jestem specjalistą od marynarek, ale dlaczego sierota po gajerze? -Nakładane kieszenie - granatowa (lekka krata) - jednorzędowa Massimo Dutti bardzo rzadko ma garnitury z nakładanymi kieszeniami, nie widziałem takiego nigdy, a kopałem trochę po internecie.
-
-
Z czym można nosić taką marynarkę? Chodzi mi o bardziej casualowe opcje, chinosy w innym kolorze niż granat? Jeansy i klasyczne sneakersy to chyba przesada? To moja pierwsza marynarka i zastanawiam się, czy w ogóle będzie nadawała się do casualowego noszenia raz na kilka dni dla osoby w młodszym wieku.
-
Clarksy na klejonej podeszwie, jedna z większych wad to loose grain widoczny na lewym bucie (zła partia skóry się trafiła), ale ogólnie są bardzo wytrzymałe i dobrze się spisują jak na 400 zł i 2,5 roku noszenia
-
Już zrobione, chciałem tylko jeszcze was dopytać w trakcie tego jak czekam na odpowiedź Narazie wiem tyle, że według nich to po jakimś "płynie" ale nie tak silnym jak płyny do dezynfekcji rąk. Mam nadzieję, że da się je jeszcze odratować.
-
Skóra anlinowa, buty zabezpieczone woskiem, drugie wyjście na krótki spacer i plamy widoczne na zdjęciu, nie mam pojęcia skąd. Krem pod kolor i renovator Saphira nic nie dają. Co z tym zrobić?
