Jump to content

MBWB

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About MBWB

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Location
  Wieczne Miasto

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OK, +Immune+, bardzo ładne. A jakie buty polecisz do garnituru do pracy? Choć muszę przyznać, że w oxfordach nie jest najgorzej...
 2. Bardzo ciekawy wątek. Vislav, czy mógłbyś jeszcze trochę skrobnąć o butach? Z racji, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, może byłbyś w stanie wkleić jakieś zdjęcia? Właśnie poszukuję czegoś na lato.
 3. Dziękuję. Jednak ceny mnie przytłoczyły.
 4. Panowie, czy wiecie gdzie można kupić bucksy jak na załączonym zdjęciu? http://evilmonito.com/wp-content/upload ... ebucks.jpg Interesują mnie 3 i 4 od lewej. Znalazłem jedynie takie: http://www.shoebuy.com/johnston-murphy- ... one-_-none
 5. Na głównej stronie. Rzeczywiście... ten kolor trochę go schował... Dziękuję.
 6. Jeszcze w kontekście szermierki ręką lub nogą - najlepiej unikać. Obrona może przynieść więcej szkody niż korzyści w postaci chwilowej glorii i zadowolenia. Nie chodzi nawet o regularny trening, ale o wiedzę i umiejętność wyprowadzania ciosu, bo ten wyprowadzony nawet niechętnie, a właściwie może dać rezultat nieoczekiwany.
 7. MBWB

  Kosmetyczka

  "Chociaż ja nie chodzę" mnie rozbroiło. Ja pisałem o odczuciach, które przecież nie tworzą rzeczywistości. Może raczej uszczypliwego. Jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam. Przecież temat kosmetyczki nie został przywołany w kwestii problemów ze skórą. Myślę, że nie, bo ja szczególnie aktywny nie jestem. Po drugie tolerancja nie jest moim bożkiem. Po trzecie przywołać mogę Nicolasa Davilę, który rzekł, że "tolerować nie znaczy zapominać, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje.". I znów mówimy o odczuciach. Jeżeli chodzenie do kosmetyczki sprawia Ci radość, to OK, przecież o to w życiu chodzi, a nie o moje odczucia. Nie ma prawdy obiektywnej.
 8. MBWB

  Kosmetyczka

  Oto na naszych oczach forum klasycznej męskiej elegancji przekształca się forum zniewieściałych. Od obcinania paznokci są m.in. nożyczki, od problemów ze skórą dermatolog.
 9. Otóż nie, proszę Pana, ponieważ nim On podniesie dłoń Pan już będzie kilometr dalej. Ćwiczyłem, ale z racji przerwy rosnę w dolnej części klatki piersiowej. Przyznam, że wóz z węglem to stwierdzenie przesadzone. Nie wiem czemu, ale jak wywołany zostaje temat siłowni, w pierwszej kolejności w wyobraźni pojawiają się "karki". Równowaga, to dobre słowo. Szymon Kołecki nie wygląda źle. Od machania rękami masa nie wzrośnie, ale przecież trening bokserski to nie tylko machanie rękami.
 10. Może nie temat tabu, ale wg mnie temat spoza pola szeroko rozumianej elegancji. Po pierwsze jest to element mocno intymny, przynajmniej taki powinien być. A jak mamy ocenić czy jest elegancki, skoro go nie pokazujemy? Po drugie obszerne tatuowanie artystyczne jest obce naszej kulturze. Bliższe jej jest za to "dzierganie" wśród niższych warstw społecznych czy określonych grup. Niziny społeczne z elegancją się nie kojarzą. Z racji, że element ten jest postmodernistyczny, napływowy, ciężko go połączyć z klasyczną elegancją. To jak ta dziecięca zabawka z otworami w kształcie trójkąta, kwadratu itp. - czasem po prostu nie pasuje. Ja sam bym sobie tatuażu nie zrobił. Kiedyś chciałem, ale "przeszło bokiem". I bardzo się z tego cieszę, bo teraz wyglądałbym jak mur służewiecki. Jednak jak mówią Chińczycy (podobno) "sztuką jest żyć bez zasad" i jeśli ktoś eksponuje i wg niego to pasuje, to OK. Przecież o to chodzi, żeby dobrze się z samym sobą czuć. Ale czy to mieści się w kanonach?
 11. Czy jest gdzieś "przycisk": oznacz wiadomości jako przeczytane?
 12. A po co zwiększać? Przecież od dawna wiadomo, że najważniejsza jest szybkość. Regularne treningi bokserskie polecam. Klatka rośnie, ale tak naturalnie. Nie wygląda się dzięki temu jak wóz z węglem. Trzeba pamiętać niestety, żeby pracować nad nogami.
 13. Swoją drogą. PAFERE nie jest powiązane z Panem Fijorem, prawda? Pozbyłem się ostatnio wszystkich książek tego Pana.
 14. Za zbyt krótkie uważam rękaw, który kończy się w połowie długości między zgięciem łokcia a nadgarstkiem. W przypadku dziś mierzonego rękaw kończy się na nadgarstku (zakrywa go).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.