Jump to content

eduardo

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by eduardo

 1. Przy promocjach warto rozważyć. https://www.wolczanka.pl/granatowy-szal-lambert-12
 2. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Raczej nie - rękojmia by go zjadła 🤣
 3. Nie jest kaszmir, tak naprawdę nie pamiętam co - za dużo lat minęło. Pytanie z którym walczę to czy warto kupować drugie czarne z kaszmirem?
 4. U mnie wygląd to tak. Wychodzi na to, że albo ocieplina za cienka albo ja za duży zmarźlak jestem.
 5. To inaczej - jak powinno wyglądać ocieplenie? Masz jakieś fotki? Zastanawiam się cały czas czy kupić w kalcie ocieplone czarne, ale nie chciałbym kupić drugich dokładnie takich jak mam. A nie mam jak pomacać.
 6. a jak wyglądają te bez ocieplenia? Mam rękawiczki, które mają dobre 8 lat (jak nie więcej). Przy temperaturze na minusie wypadają trochę słabo. Zastanawiam się czy ocieplenie nie jest za małe lub wręcz jest to tylko wyściółka a nie ocieplenie.
 7. eduardo

  Zapachy

  Fico do tego trochę przesłodzony.
 8. No i wspomniałeś o meritum - sklep ma klientów i będzie miał. Napisałem tylko, że BF z założenia powinien być dniem z którego nie robi sie eventu, który aktualnie widzimy.
 9. Sorki za lekki offtop - ale tu się rodzi pytanie czym z założenia miał być BF. Osobiście wolałbym podejście zza oceanu tzn. bardzo duże rabaty albo wogóle. Teraz to już nawet Black week leci, czekam na Black Month. I w temacie - opinie każdy może mieć swoją, ale na forum nie powinno się jej wyrażać w sposób wskazany wyżej.
 10. Zamówienie przyjęte w piątek przed 13, paczka w paczkomacie w sobotę o 11. Dziękuję za szybką realizację, a czapka i szalik w kolorze zielonym super!
 11. Próbował ktoś zamówić z mango coś z nowej kolekcji z kodem? Mi wyskakuje Znizka nie dotyczy zadnego z wybranych przez Ciebie produktów. Sprawdz warunki promocji. A z obsługi klienta dostałem dwie odpowiedzi jak z automatu - pomocni są jak cygan z akordeonem w tramwaju.
 12. Nie wiem czy ktoś podziela, ale ich wódka to jedna z gorszych jakie piłem. A ich whisky to pomyłka.
 13. eduardo

  Buty, trochę taniej

  tam wielkiego przedziału cenowego nie ma, ale mówię o tych skórzanych z serii Premium ~ 350 zł
 14. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Zupełnie serio zapytam - a jak z jakością butów h&m serii Premium? Ubrania część z nas ma, ciekaw jestem jak buty, także botki.
 15. Ja też w zimie zawsze. Nie wyobrażam sobie prowadzić auta po nocy na mrozie bez rękawiczek.
 16. Łoś jednak w Kalcie niedostępny w chwili obecnej. https://kalta.pl/pl/p/Ekskluzywne%2C-cieple-i-oryginalne-rekawiczki-ze-skory-z-losia%2C-ocieplane-kaszmirem/250
 17. A jak myślisz czemu już badam temat NA BF mam kilka pozycji, żeby sprawdzić jak się ceny ukształtują. I tak jestem zdecydowany więc te 10 - 20 % będzie dobrym bonusem. Aczkolwiek Miler nie ma na stronie tych Twoich, kalta ma.
 18. Patrząc na nie to nie założyłbym się, że Milerowi rękawiczek nie robi Kuc.
 19. Dzięki. Widzę, że ceny mają dobre. Jakieś sugestie co do skóry i typu ocieplenia? Czy nie ma sensu się rozwodzić.
 20. Skórzane, ocieplane rękawiczki - gdzie warto sprawdzić?ZR, Miler...coś jeszcze?
 21. Poza SS jest coś gdzie warto zajrzeć w Rotterdamie celem zakupu butów?
 22. Mam pikowaną kurtkę a'la Barbour Liddesdale, mam zimową parkę na duże mrozy. Szukam czegoś pośredniego. Byłem w MS i w oko wpadła mi ta https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/kolekcja/kurtki/kurtki-pikowane-i-puchowe/granatowa-parka-z-odpinaną-podszewką-z-pierza-c1748425p8644669.html?colorId=401 Trochę upadli na głowę z ceną. Widział ktoś kurtkę w ten deseń taniej?
 23. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  Szkoda. Liczyłem, że w CO wiedzą co robią. Ze względu na posturę klasycznego trójkąta mam zawsze problem z koszulami. Jest gdzieś w okolicy Trójmiasta MTM, który by podołał?
 24. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  Stawiam pierwsze kroki. Więc ciężko mi powiedzieć czy CO oferuje większy zakres i czy np. Luxire będzie lepszym rozwiązaniem. W chwili obecnej bazuję na tym co proponują mi na podstawie zdjęć. Na pewno moje niedoświadczenie (nazwijmy to tak) ma na to wpływ, oraz przełożenie tego (potencjalnych uwag) na angielski krawiecki (bo np. jeżeli napiszę karczek do CO rodzi się pytanie czy domyślą się o o co chodzi). Jeżeli ma ktoś propozycje o co pytać CO i co proponować to jestem otwarty. Na jeszcze jedną próbę jestem skłonny.
 25. eduardo

  Camiceria Olga Milano

  nie pocieszasz bespoke to już trochę za wysoka cena
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.