Skocz do zawartości

p_b

Użytkownik
  • Postów

    488
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez p_b

  1. O ile na ebay jest bardzo wielu rzetelnych, w zakresie oryginalności towarów, sprzedawców, o tyle na allegro tacy sprzedawcy są wyjątkiem potwierdzającym regułę, że sprzedaje się tam głównie podróbki.
  2. Buty JL itd. robione są na określonym kopycie. Jeżeli zmierzysz jeden but na danym kopycie to spokojnie możesz kupować inne modele. Jeżeli zaś chodzi o same cyfry to 7 UK nie zawsze jest równe innemu 7 UK, tak samo jak europejskie 41 innemu 41. Stosunkowo bezpieczne mogą być zakupy robione w oparciu o dokładne wymiary buta porównane z butem, który masz już w szafie.
  3. p_b

    Buty, trochę taniej

    Generalnie podpisuję się pod tym co napisał roland, ze szczególnym naciskiem na bazarowy wygląd. Mnie osobiście razi dodatkowo zakrzywienie noska w górę. Kwestia zamku została już poruszona ale to także jest element dyskwalifikujący. Przykład na to, że można elegancko i zimowo: http://www.balint.at/
  4. p_b

    Buty, trochę taniej

    chodzenie w tych butach wogóle to przestępstwo +1
  5. Jeżeli pomysł przejdzie w fazę realizacji to na pewno będę zainteresowany.
  6. To zależy jaka treść nadajesz pojęciu klasyczne
  7. Ja również zgłaszam chęć na włosiankę i guziki w ilości na 2-3 garnitury.
  8. Poleje się krew w walce o względy Damiance przy ewentualnej dystrybucji Mam głeboką nadzieję na jakiś bulk order
  9. Uuuu, guziki robią wrażenie.
  10. Wydaje mi sie, ze latwiej bedzie Ci cokolwiek doradzic jezeli wkleisz calosc potencjalnego stroju.
  11. Zgadza sie, druga firma, o ktorej tam mowa to: http://www.kufner-textil.com/kufner/ Takze jest przedstawiciel polski. Nawet sie z nim kontaktowalem, w odpowiedzi chcial skonkretyzowanych danych na temat interesujacych mnie wkladow. Niestety nie mam aktualnie czasu sie tym zajac 'na porzadnie', takze byc moze ktos z forumowiczow zglebi temat.
  12. Mysle, ze ta dyskusja moze byc ciekawa dla osob zainteresowanych tematem: http://www.cutterandtailor.com/forum/index.php?showtopic=411
  13. 200-250 cm x 150 cm powinno wystarczyć. Chyba, że masz mocno niestandardową budowę.
  14. Znam dwóch krawców, którzy zrezygnowali z jedwabiu właśnie na rzecz cupro w przypadku szalowego kołnierza w smokingu. Efekt widziałem na własne oczy i muszę powiedzieć, że nie miałbym oporów przed kupieniem takiej "hybrydy". Ciekawe rozwiązanie i wcale niebezpodstawne bo jednym z argumentów zwolenników cupro jest jego większa wytrzymałość od jedwabiu. Chętnie zobaczyłbym na żywo.
  15. Cześć osób stawia ją ponad jedwabiem, część nie ale faktem jest, że stosuje się ją bardzo często w produktach najwyższej klasy. Możesz przy okazji podać namiary na sklep oferujący, może w niedalekiej przyszłości skorzystam
  16. Zdecydowanie.
  17. Logo z miarą krawiecką jest świetne.
  18. Mam dwie koszule tego producenta i jeżeli chodzi o stosunek jakość - cena to jak najbardziej jest to godna polecenia opcja.
  19. Wydaje mi się, ze rękawy są dobre, tak samo jak i dobór kolorów. Na drugim zdjęciu widać jednak luz za kołnierzem koszuli. Dość nisko jest także punk zapięcia guzików.
  20. Także się nad tym zastanawiam, szczególnie że dyskusja na ten temat już była prowadzona: http://forum.bespoke.pl/viewtopic.php?f=1&t=343
  21. Polecam rowniez: http://www.mycustomclothing.com/customtailor/The_Numbers_Game_What_Does_Super_Wool_Mean.htm
  22. Dla mnie co roku jest to spory problem, swego czasu jedna z par butów zupełnie mi się zniszczyła przez sól. Ciekawy mógłby być eksperyment w postaci pozwu za wyrządzoną szkodę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.