Jump to content

maestro

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About maestro

 • Rank
  Zwykły
 1. Po długich poszukiwaniach wiśniowy pasek kupiłem ostatnio właśnie na Hożej.
 2. Pomijając wszelkie inne kwestie p. Kruszewski póki co nie przyjmuje nowych zleceń (zdaje się, że do końca lipca nie ma na co liczyć).
 3. To ja dorzucę kilka sprawdzonych adresów: - Lemongrass, na niezłe dania kuchni azjatyckiej (z delikatną napinką); - Bar a boo, na pizzę w stylu włoskim (bez napinki); oraz coś, co mnie niezmiennie zaskakuje... Almi Cafe - tak, tak, chodzi o miejsce w centrum handlowym (w Arkadii, bo jest również w Złotych Tarasach, ale to nie jest to samo), zlokalizowane w sklepie z wyposażeniem wnętrz... absolutny, pozytywny szok kulinarny.
 4. Ja bym poszedł skromnie...
 5. Myślisz, że jest sens się tam udać szukając garniturowego paska w kolorze wiśniowym?
 6. Jakiś czas temu zadałem Kubikowi kilka pytań odnośnie ich oferty. Poniżej fragment odpowiedzi, którą otrzymałem. "Oferowane przez nas garnitury są szyte maszynowo, wybrane elementy są wykańczane ręcznie i zgodnie ze sztuką wykonywania garnituru wymagane elementy usztywniające są podklejane. KBT oferuje usługi bespoke tailoring, czyli krawiectwa miarowego, tj. przede wszystkim wykrojenie i uszycie garnituru według miar zebranych dla danego klienta. Następnie prawie gotowy garnitur dopasowywany jest ostatecznie do figury i indywidualnych wymagań klienta. W ramach krawiectwa miarowego klien
 7. Ożywia się trochę na słowa "ok, to poproszę...". Sprawdzone
 8. To chyba nie do końca prawda. Marynarka w taką kratkę to klasyka klasyk...
 9. Jestem prawie pewny, że jakieś były. Ale nie powiem Ci ile...
 10. Albo coś się zmieniło i na stronie wisi nieaktualna informacja, a sklep jest czynny do 18:00 albo częściej coś wypada. Ja całowałem klamkę w ubiegły czwartek. Za to w poniedziałek i wtorek w ciągu dnia mi się udało. W poniedziałek po południu przyjechała dostawa i we wtorek oglądałem te tkaniny po 258 pln - było ich kilka, ale praktycznie same prążki. Podobały mi się, ale postanowiłem pozostać wierny założeniom, z którymi przyszedłem. Wybór tkanin jest według moich kryteriów całkiem spory (zdjęcia na http://www.tkaniny-merino.pl oddają stan faktyczny). Wełny się zaczynają od ok. 100 pln, o i
 11. Dorzućmy zatem jeszcze 600 pln na 3m materiału. Czy to przenosi ofertę na inną półkę cenową? Nie sądzę. A nadal nie ma czego porównywać jeśli chodzi o produkt.
 12. Miałem okazję przymierzyć w balthazarze obie marynarki, tzn. za 4,5k i ok. 2,5k. One się zasadniczo od siebie różnią (nie tylko wykończeniem) i trudno je nawet ze sobą porównywać (oczywiście na niekorzyść tej tańszej). Droższa zrobiła na mnie pozytywne wrażanie, przymierzana chwilę później tańsza - wręcz przeciwnie. Fakt jest jednak taki, że z budżetem niezbędnym do nabycia droższej wersji możemy już w miarę swobodnie poruszać się po rynku usług bespoke w Warszawie, nie przebierając wcale w najtańszych materiałach. Każdy indywidualnie musi sobie odpowiedzieć co ma większy sens w jego przypadku
 13. Ostatnio zgubiłem trochę wagi, którą udało mi się zebrać wcześniej niemałym wysiłkiem i wszystkie garnitury w ogóle przestały leżeć. Teraz oddałem 48 do zmiany na 48 - marynarka do wytaliowania, spodnie do zwężenia od góry do dołu. Tu nie było problemu z ramionami, więc przeróbka nie jest specjalnie inwazyjna. Jest nadzieja, że będzie ok. Miałem też ze sobą garnitur 50 i chciałem go dopasować, ale w końcu zdecydowałem się go zdekompletować. Pan Godlewski powiedział, że spodnie zrobi i będzie ok (postanowiłem spróbować). Co do marynarki to wchodziła w grę bardzo poważna przeróbka z pruciem rę
 14. Filip, ja właśnie oddałem do przeróbki garnitur Panu Godlewskiemu - mam go odebrać w tym tygodniu. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę dać Ci znać jak wyszło. Z zegarkowym pozdrowieniem, m.
 15. Zależy jak bardzo je rozkręcisz - one nie muszą rozciągać obuwia, jeśli rozmiar prawidła jest odpowiednio dobrany. Do tej pory używałem prawideł ze sprężynami i ogólnie są ok, ale faktycznie mam wrażenie, że trochę wypychają but z tyłu. Z tej okazji właśnie oczekuję na przesyłkę z prawidłami rozkręcanymi PS. To mój pierwszy post na tym forum, zatem witam wszystkich serdecznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.