Skocz do zawartości

MH_fan

Użytkownik
  • Zawartość

    964
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana MH_fan w dniu 3 Luty 2018

Użytkownicy przyznają MH_fan punkty reputacji!

Informacje o profilu

  • Płeć
    Not Telling

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

MH_fan's Achievements

Aktywista

Aktywista (3/3)

282

Reputacja

  1. Kojarzę ten model i jego wyprzedażową cenę. Co do wady, to żadna wada, tylko nacięcie lica, problem z tymi butami będzie jednak inny i wystąpi niemal na 100% (mówię to jako wieloletni użytkownik modelu 574) - skóra nie będzie odpowiednio odprowadzać potu i na butach będą się robić zacieki. Parę lat temu zdaje się, że opisywałem taki sam przypadek z w pełni licowymi 574 na tym forum - do znalezienia za pomocą lupki.
  2. Jedyny szewc, z którego usług korzystałem od czasu, gdy mój szewc zniknął w czasie około pandemicznym i nie wrócił do zawodu, to szewc z Placu Legionów (budynek Lotos). Kumaty gościu i żadnych zastrzeżeń do jakości usług nie mam.
  3. Koledzy, połowa sporej grupy badawczej została już zebrana! Zapraszam jeszcze raz serdecznie do wypełniania tych forumowiczów, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić.
  4. Koledzy, 2 lata temu, gdy pandemia była w mocnym natarciu postanowiłem troszkę się dokształcić - obecnie jestem na etapie finalizowania studiów magisterskich na kierunku Ekonomia i pisania pracy dyplomowej o tym, jak Covid-19 wpłynął na decyzje podejmowane przez konsumentów, czyli przez każdego z nas. W związku z tym mam do Was serdeczną prośbę o poświęcenie jakiś 4 minut i wypełnienie krótkiej i anonimowej ankiety, której wyniki zostaną użyte do napisania przeze mnie trzeciego rozdziału pracy. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScI57-d0UkqC3VqDeHhiJIE9ZCwnn6tWANAEpR-KTRl8IWfYg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 Za każdą wypełnioną ankietę bardzo dziękuję! Wojtek
  5. Fajny ten materiał, akurat na casualową marynareczkę od Massimo - z nakładanymi kieszeniami, bez podszewki, wyrwaną za 2 stówki na wyprzy.
  6. Dzisiaj drugi Orient, w weekendowym wydaniu.
  7. Niezmiennie cieszy tak samo od samego początku.
  8. MH_fan

    TK Maxx

    We Wrocku taka bida to już 3-4 miesiąc, więc nie wiem, czy to do końca to, ale miejmy nadzieję, że niedługo się to wyprostuje. Ciekawe też, o ile znowu podniosą ceny przy nowym sensownym towarze, bo osobiście dostrzegam, że ceny już poszły o 20, a na niektórych rzeczach nawet i o blisko 50% do góry...
  9. MH_fan

    TK Maxx

    Bida to mało powiedziane. Jak się nie ogarną, to spora liczba osób przestanie ich odwiedzać.
  10. MH_fan

    Vistula

    Mam dwa golfy merynosowe (z tej włoskiej wełny, z metką Woolmark) od Vistuli kupione na promocji w marcu zeszłego roku. Nosiłem je dosyć mało, nie były jeszcze w praniu, ale wrażenia z użytkowania jak najbardziej dobre - wełna się nie kulkuje, jest fajna jakościowo i ciepła (ale z odpowiednią termoregulacją). Minusy, które zauważyłem: swetry nie trzymają wymiarów w rozmiarówce - dane egzemplarze tego samego rozmiaru potrafią różnić się parę cm na długość, czy szerokość. Jest też jakiś problem przy ściągaczu przy szyi - w paru swetrach, które mierzyłem, nie rozkładał się od równomiernie. Radzę zwrócić na to uwagę.
  11. Nie wydaje mi się, żeby to miało się powiększać, ani również, żeby była to podstawa do reklamacji.
  12. Ja tam z biegiem lat jestem mniej czepialski, bo zrozumiałem, że nie ma rzeczy idealnych, ale jednak tu jak dla mnie solidna maniana, więc podbijałbym z reklamacją do dealera.
  13. MH_fan

    Bytom szyty na miarę

    No i co w związku z tym?
  14. Jest ryzykowną, a 4 cm to ze względu na zwężający się rękaw w mojej ocenie dużo, więc cała operacja bardzo mocno ryzykowna.
  15. W tym stanie tzw. "wartość sentymentalna". Mam nadzieję, że pomogłem. 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.