Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Velahrn Opublikowano 23 Września 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 23 Września 2020 Ok, wrzucam obiecane zdjęcia. Bardzo liczyłem, że uda mi się skombinować coś więcej niż aparat w telefonie, niestety nie udało się. Zdjęcia więc nie są tak fajne, jak tych kilka fotek, które zrobił pan Paweł w pracowni i zapewne ten garnitur zasługuje na lepsza prezentację :). Mimo tego, chciałbym się nimi z Wami podzielić. 34 11 Cytuj
Kyle Opublikowano 24 Września 2020 Zgłoś Opublikowano 24 Września 2020 Druga fotka jak kadr z filmu z lat 70-tych, te okulary Garnitur super! 2 Cytuj
Krzysztof Nowak Opublikowano 26 Marca 2021 Zgłoś Opublikowano 26 Marca 2021 Pięknie się prezentuje garnitur, czy mogę zapytać o cenę igły (bo rozumiem, że materiał miałeś własny)? Szukam właśnie krawca w Warszawie w takim trochę vintage stylu i Pan Błoński wygląda obiecująco. 1 Cytuj
Wojciech Trojanowski Opublikowano 3 Kwietnia 2024 Zgłoś Opublikowano 3 Kwietnia 2024 Piękny garnitur! Cytuj
Wojciech Trojanowski Opublikowano 3 Kwietnia 2024 Zgłoś Opublikowano 3 Kwietnia 2024 Pański garnitur tweedowy wygląda wspaniale. Cytuj
Bespoke tailor Opublikowano 10 Czerwca 2024 Zgłoś Opublikowano 10 Czerwca 2024 W dniu 20.09.2020 o 14:09, Velahrn napisał: Я взял куртку. Посадка отличная и очень удобная. У меня вообще нет ощущения, что я его ношу - подозреваю, что это связано как с конструкцией, так и с пошивом точно по моим меркам. У меня есть несколько фотографий, которые сделал г-н Павел. Я постараюсь опубликовать больше, если вам интересно. Но спорю - куртка?? Нет, я наконец остановила свой выбор на твидовом костюме . Любительницы ручных пуговиц и брюк с завышенной талией должны быть довольны :). Rękawy nie wyszły, ale ogólnie nie jest źle. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.