Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Kapelusze EVITA i Tonak, Nowaka-Jeziorańskiego 7


wojvv

Rekomendowane odpowiedzi

W Warszawie wreszcie zaczął padać śnieg i zrobiło się chłodniej, więc trzeba będzie zacząć chronić głowę przed zimnem i wiatrem. Jak sugeruje Autor książki "Gentleman. Mam zasady" czapki są dobre dla służby, elity noszą kapelusze.

BTW - jak łatwo dołączyć do elity ;-)

W najbliższych dniach (po 15.01`12) ma zostać otworzony przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego 7 (w wieżowcu na tyłach CH Promenada) sklep z kapeluszami firmy Evita. Firma produkuje damskie i męskie kapelusze pod swoją marką oraz jest przedstawicielem czeskiego Tonaka. Kilka dni temu kupowałem homburga Evity i fedorę Tonaka w ich głównej lokalizacji przy Białowieskiej 2 i wtedy dowiedziałem się o sklepie.

Być może pojawi się ciekawy dla nas punkt na mapie Warszawy, bo sklep ma także oferować doradztwo w zakresie doboru kapelusza do fizjonomii klienta i wykonywać kapelusze na miarę (damskie i męskie).

Dzisiaj przy okazji zakupów w Promenadzie zajrzałem pod podany adres. Sklep był jeszcze zamknięty, ale ekspozycja kapeluszy wyglądała na ukończoną.

Z moich ostatnich zakupów jestem zadowolony więc wybiorę się do Evity po kolejne kapelusze. Warto dodać, że ceny były b. atrakcyjne - za dwa kalepusze, w tym Tonaka zapłaciłem mniej niż wynoszą ceny jednego Tonaka w innych sklepach lub na aukcjach.

strona firmy: http://www.evitahats.pl/kapelusze_filcowe.html

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMAK? Czy aby Kolego wojvv na pewno? Nie Tonak to przypadkiem?

(...)

Oczywiście Tonak (skrótowiec od czeskiego TOvarna NA Kloubuky = Wytwórnia Kapeluszy). Dziękuję za zwrócenie uwagi na pomyłkę Kolego frankenstein.

Poprawię w tytule wątku i w poście.

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.