Jump to content

[WARSZAWA], Kapelusze EVITA i Tonak, Nowaka-Jeziorańskiego 7


wojvv
 Share

Recommended Posts

W Warszawie wreszcie zaczął padać śnieg i zrobiło się chłodniej, więc trzeba będzie zacząć chronić głowę przed zimnem i wiatrem. Jak sugeruje Autor książki "Gentleman. Mam zasady" czapki są dobre dla służby, elity noszą kapelusze.

BTW - jak łatwo dołączyć do elity ;-)

W najbliższych dniach (po 15.01`12) ma zostać otworzony przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego 7 (w wieżowcu na tyłach CH Promenada) sklep z kapeluszami firmy Evita. Firma produkuje damskie i męskie kapelusze pod swoją marką oraz jest przedstawicielem czeskiego Tonaka. Kilka dni temu kupowałem homburga Evity i fedorę Tonaka w ich głównej lokalizacji przy Białowieskiej 2 i wtedy dowiedziałem się o sklepie.

Być może pojawi się ciekawy dla nas punkt na mapie Warszawy, bo sklep ma także oferować doradztwo w zakresie doboru kapelusza do fizjonomii klienta i wykonywać kapelusze na miarę (damskie i męskie).

Dzisiaj przy okazji zakupów w Promenadzie zajrzałem pod podany adres. Sklep był jeszcze zamknięty, ale ekspozycja kapeluszy wyglądała na ukończoną.

Z moich ostatnich zakupów jestem zadowolony więc wybiorę się do Evity po kolejne kapelusze. Warto dodać, że ceny były b. atrakcyjne - za dwa kalepusze, w tym Tonaka zapłaciłem mniej niż wynoszą ceny jednego Tonaka w innych sklepach lub na aukcjach.

strona firmy: http://www.evitahats.pl/kapelusze_filcowe.html

Pozdr,

wojvv

Link to comment
Share on other sites

TOMAK? Czy aby Kolego wojvv na pewno? Nie Tonak to przypadkiem?

(...)

Oczywiście Tonak (skrótowiec od czeskiego TOvarna NA Kloubuky = Wytwórnia Kapeluszy). Dziękuję za zwrócenie uwagi na pomyłkę Kolego frankenstein.

Poprawię w tytule wątku i w poście.

Pozdr,

wojvv

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.