Jump to content

Pomoc w doborze butów do pracy


ark4diusz
 Share

Recommended Posts

Cześć Forumowicze!

Forum odkryłem niedawno, natomiast tematyką butów zainteresował mnie kolega. Do tego, aby kupować lepsze jakościowe buty musiałem dojrzeć najwyraźniej :). Obecnie z lepszych butów  mam 3 pary: 1) Derby czarne John Dourbe (zdjęcie w załączeniu) 2) Berwick 2509 Tan oraz 3) Loake Lifestyle 528 Brown.

Na co dzień pracuję w firmie typu Wielka Czwórka (KPMG, EY, PwC, Deloitte). Praktycznie codziennie z wyjątkiem piątku chodzę w garniturze (bez krawata), garnitury klasyczne i trochę bardziej odważniejsze. Spotkania na zewnatrz mam 2 razy w tygodniu (średnio), dlatego nie potrzebuję bardzo formalnych butów (Dobre czarne oxfordy chciałbym zakupić, ale w dalszej kolejności w przyszłości).

Prosiłbym o poradę jakie 2 pary kupić, aby mieć łącznie 4 pary butów do chodzenia od poniedziałku do czwartku (w piątki zazwyczaj noszę buty żeglarskie Loake które wymieniłem). Myślałem o zakupie monków, ale nie mam pomysłu, jakie buty na 4 parę (kuszą mnie kolejne brogsy). 

Podam również mój budzet. Na jedną parę chciałbym wydać max do 800 zł.

Bardzo bym prosił o wskazanie kilku uniwersalnych modeli które spełniałyby powyzsze warunki, ale również były dobra propozycja na wieczorne wyjście w stylu smart casual.

Pozdrawiam,
Arek
 

file.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Do pracy w nobliwej firmie, na stanowisku, które wymaga kontaktu z klientem nie zaczynałbym od d strony (czyli koniakowych monków) tylko kupił dwie pary oksfordów, czarne i ciemnobrązowe do noszenia na zmianę pon-czwartek, a na piątek i smart casual zostawił Berwicki. Trzy pary na początek to jest całkowicie wystarczająca rotacja. Jedną parę zakładasz jedynie raz w tygodniu a pozostałe dwie raptem dwa razy. Jeśli nie idziesz na żagle, naprawdę daj spokój z boat shoes do pracy.

800zł to raczej kwota za którą trzeba trochę pokombinować z outletami/promocjami itp., ale się da. Za <1000zł jest już całkiem sporo propozycji w np. outlecie patine.pl. Są też pojedyncze rozmiary w super-super promocji więc spójrz czy jest coś dla Ciebie.

Powodzenia

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.