Marynarka z mocnym wypełnieniem ramion a płaszcz
Co robić, jak żyć?
11 użytkowników zagłosowało
-
1. Co robić, jak żyć?
-
nie nosić w zimę2
-
wypruć/zmienić/poprawić (da się?)1
-
nie kupować w Bytomiu8
-
chodzić bez płaszcza0
-
inne, napiszę poniżej0
-
- Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.