Jump to content
Sign in to follow this  
Marcous

[Andells] Spodnie

Recommended Posts

Po wczorajszej wizycie we wrocławskim Atelier Andells chciałem podzielić się z wami moim wrażeniami.  Wprawdzie to już drugie odwiedziny, ale jak to w dzisiejszych czasach bywa, wielu z nas cierpi na chroniczny brak czasu, więc dopiero teraz udaje mi się napisać parę słów... Moją  przygodę z Andells   rozpoczął konkurs filmowy , w wyniku, którego  decyzją  jury i fundatora nagrody  @Andellsotrzymałem niezwykłą  możliwość uszycia na miarę spodni, za co serdecznie dziękuje. Tym bardziej cieszy mnie ta nagroda , iż jest to moje pierwsze spotkanie z szyciem na miarę od podstaw. 
Atelier jest świetnie zlokalizowane , mieści się w pięknej kamienicy bardzo blisko wrocławskiego Rynku,  samo wnętrze pracowni urządzone jest bardzo gustownie a jednocześnie dobrze oddaje ducha pracy twórczej. Co do spotkań mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Ogromny wybór tkanin jak i podejście  zespołu powodują,  że poleciłbym tą pracownię każdemu, kto chciałby skorzystać z usług krawiectwa miarowego. Szczególnie ujęła mnie wiedza i profesjonalizm Pani Joanny,  na którą się zdałem będąc "zielony" w temacie bespoke.  Dowiedziałem się sporo o aktualnych trendach, modach, procesie i technice pracy , aspektach dobrania odpowiedniego kroju do sylwetki itp.   Aktualnie jesteśmy po wyborze tkaniny, fasonu i detali  (jak na pierwszy raz wybrałem bardzo tradycyjny krój)  oraz po zdjęciu wymiarów.  Za jakiś czas czeka mnie  pierwsza przymiarka. 
cdn...

• Like 3
  • Upvote 1

Dawno nie zaglądałem na forum ;) Z polecaniem jeszcze się wstrzymać: "poleciłbym tą pracownię każdemu, kto chciałby skorzystać z usług krawiectwa miarowego. " chwalić dopiero jak zrealizujemy :D Pół żartem, pół serio :D Do zobaczenia ;) 

• Upvote 1