Jump to content

[Andells] Spodnie


Marcous
 Share

Recommended Posts

Po wczorajszej wizycie we wrocławskim Atelier Andells chciałem podzielić się z wami moim wrażeniami.  Wprawdzie to już drugie odwiedziny, ale jak to w dzisiejszych czasach bywa, wielu z nas cierpi na chroniczny brak czasu, więc dopiero teraz udaje mi się napisać parę słów... Moją  przygodę z Andells   rozpoczął konkurs filmowy , w wyniku, którego  decyzją  jury i fundatora nagrody  @Andellsotrzymałem niezwykłą  możliwość uszycia na miarę spodni, za co serdecznie dziękuje. Tym bardziej cieszy mnie ta nagroda , iż jest to moje pierwsze spotkanie z szyciem na miarę od podstaw. 
Atelier jest świetnie zlokalizowane , mieści się w pięknej kamienicy bardzo blisko wrocławskiego Rynku,  samo wnętrze pracowni urządzone jest bardzo gustownie a jednocześnie dobrze oddaje ducha pracy twórczej. Co do spotkań mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Ogromny wybór tkanin jak i podejście  zespołu powodują,  że poleciłbym tą pracownię każdemu, kto chciałby skorzystać z usług krawiectwa miarowego. Szczególnie ujęła mnie wiedza i profesjonalizm Pani Joanny,  na którą się zdałem będąc "zielony" w temacie bespoke.  Dowiedziałem się sporo o aktualnych trendach, modach, procesie i technice pracy , aspektach dobrania odpowiedniego kroju do sylwetki itp.   Aktualnie jesteśmy po wyborze tkaniny, fasonu i detali  (jak na pierwszy raz wybrałem bardzo tradycyjny krój)  oraz po zdjęciu wymiarów.  Za jakiś czas czeka mnie  pierwsza przymiarka. 
cdn...

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.