Skocz do zawartości

[WARSZAWA] Józef Mazur, Chmielna 10a/ 22, krawiec


zaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Szybkie pytanie w związku z zakończeniem działalności Pana Józefa- szukam kogoś równie dobrego (w Warszawie) na bardzo pilne przerobienie dwóch marynarek, w tym jednej szytej na miarę. Pod żadnym pozorem nie zlecę tego komuś, kto nie cieszy się podobną opinią do Pana Mazura. Czy jesteście w stanie kogoś polecić? Sprawa niestety baaaardzo pilna.

Dziękuję z góry za pomoc i przepraszam jeśli jest na forum właściwszy temat na tego typu pytania, ale wpadam tu ostatnio raz na dwa lata, więc zanim go znajdę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz iść do pana Mazura, bo pracuje teraz w domu.
Choć nie wiem w sumie czy polecać, bo właśnie zostawiłem u niego garnitur na kosmetyczne poprawki rękawów i spodni a zażyczył sobie za to 2 x tyle co w sprawdzonych poprawkach krawieckich gdzie zwykle zlecam takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, michau napisał:

Choć nie wiem w sumie czy polecać, bo właśnie zostawiłem u niego garnitur na kosmetyczne poprawki rękawów i spodni a zażyczył sobie za to 2 x tyle co w sprawdzonych poprawkach krawieckich gdzie zwykle zlecam takie rzeczy.

Do drobnych poprawek nie ma sensu iść dp Pana Mazura, bo faktycznie liczy sobie sporo. Ja u niego robię poważniejsze przeróbki, które wymagają "rozebrania" na części marynarki bądź płaszcza, przeróbki spodni czy koszul to zlecam paniom z dawnej Smolnej (obecnie na Jerozolimskich 11/19).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 years later...

Potrzebuję dokonać kompleksowego dopasowania marynarki dwurzędowej, w związku z tym szukam solidnego i godnego polecenia adresu do takiego zadania. Czy Pan Józef Mazur nadal przyjmuje na Młynarskiej? Z tego co widziałem w innym wątku p. Janusz Kruszewski również przeszedł na emeryturę. Słyszałem jeszcze o Zyg Zaku, ale znalazłem również mniej pochlebne opinie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Micappo napisał:

Potrzebuję dokonać kompleksowego dopasowania marynarki dwurzędowej, w związku z tym szukam solidnego i godnego polecenia adresu do takiego zadania. Czy Pan Józef Mazur nadal przyjmuje na Młynarskiej?...

Mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, Pan Józef cały czas przyjmuje na Młynarskiej (przynajmniej przyjmował 2 tygodnie temu jak odbierałem od niego garnitur i koszule po poprawkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.