Jump to content

Sklep internetowy Hwa Seng Textiles


kamil
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś kupował może w tym internetowym sklepie (lokalizacja fizyczna - Singapur). Na ich stronie, http://www.hst.com.sg/index.html , jest spory wybór, m. in. markowych tkanin takich jak Scabal czy Dormeuil. Wełny Scabala można tam kupić już za 70 USD za metr, czyli co najmniej 2 x taniej niż u warszawskich krawców. Nie wiem jak z dostawą - nie znalazłem na stronie informacji, przed chwilą wysłałem zapytanie. Będę wdzięczny za informacje o Waszych doświadczeniach z tym dostawcą (i - ewentualnie - z Urzędem Celnym!).

Link to comment
Share on other sites

Korciło mnie nie raz żeby tam kupić, ale jednak się nie zdecydowałem. Jednak chcę zobaczyć materiał przed zakupem, jaki ma kolor, fakturę. Najlepsze zdjęcie tego nie odda. Co do Scabal widziałem, że zadałeś pytanie w Ogłoszeniach. Ja tam właśnie zamówiłem materiał na spodnie i marynarkę w Atelier Scabal na Bagateli. Cana wyglądała nieźle, ale będę chciał ją porówać do ceny u Warszawskich krawców, ktorzy mają materiały od innego dostawcy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Byłem tam wczoraj, ciekawy wybór jeżeli ktoś lubi pinstripe. Szarości też dość sporo, granat wyprzedany. Na miejscu dostępne są też starsze tkaniny, których nie ma na stronie, cena ok. 200zl/metr.

Tkaniny koszulowe to Albini, Thomas Mason, Acorn i kilka innych sprzedawanych pod własną marką sklepu - Gianfranco Fila.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.