Jump to content

koszule dla firm, co polecacie


ann_
 Share

Recommended Posts

Cześć Panowie,

pracuję w nowopowstałej firmie we Wrocławiu, jednym z moich zadań jest zadbanie o przyszły wygląd pracowników. Ma być na elegancko i schludnie, więc pewnie należałoby zacząć od koszuli, i tu jest problem. Chciałabym aby było spójnie (w firmie pracują dwie kobiety, reszta to mężczyźni w przekroju od M do XXL +), powtarzalnie (w razie gdyby doszło nam później kadry), w dobrej jakości, a szefostwo chciałoby także aby było tanio. Co robić ? W internecie cała masa wyników pod hasło "koszule firmowe" ale nie ufam niczemu czego nie mogę dotknąć a w sklepach nie wiem jak z powtarzalnością, pomijając już, że wybór koszuli to nie taka hop siup sprawa. Co radzicie, lub co polecacie ? Może ktoś miał podobne doświadczenia i jakoś wybrnął ? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. 

Link to comment
Share on other sites

U nas w firmie potrzebowaliśmy koszul na imprezy targowe. Kupiliśmy skrzynię koszul na wyprzedaży w Peek&Cloppenburg *). Wychodziło po około 50 zł/koszulę. Zrobiliśmy na nich haft - co jest trwałe i rozsądne cenowo.

Warto zaznaczyć, że haft na piersi częściowo będzie zasłaniany zapiętą marynarką. Dlatego teraz haftujemy na kołnierzyku.

 

*) swoją drogą P&C w GM w Warszawie to chyba najgorsza obsługa klienta w branży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.