Skocz do zawartości

Pomoc w kupnie prezentu


faber

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, potrzebuję pomocy:


W tym roku przyszedł czas na 50 urodziny moich rodziców. I tutaj pomoc w wyborze prezentu dla mamy jak i taty.
Na każdy z prezentów chcę przeznaczyć około 2k, ale nie jest to mocno sztywna kwota. 

Moje pomysły :  dla mamy - wyjazd do Paryża na weekend/3 dni ( jej marzeniem jest zobaczyć Paryż i wieże Eiffla ) - może ktoś z was ma doświadczenia z takimi wyjazdami? Chodzi mi raczej o wyjazd zorganizowany ( mama nie zna języków obcych ) . W internecie można znaleźć sensowne oferty, ale jakieś opinie mogłyby pomóc z podjęciem decyzji.  Co do innych prezentów, mama raczej nie nosi biżuterii, więc ten pomysł odpada. 
                          dla taty - marzy mu się zegarek Omega w automacie, modelu nie podał więc jest tutaj spora dowolność, takie stare marzenie, jakie chciałby spełnić, jednak sam nie kupi sobie takiego zegarka ( "bardzo ładny, ale mam przecież jeden, już mi starczy). Cały czas mówi, że chciałby zegarek z datą produkcji 1967 ( rok jego urodzin ) i tutaj moja prośba. Może któryś z kolegów chciałby sprzedać, albo pomóc znaleźć mi taki egzemplarz, w który warto zainwestować? Oczywiście jestem w stanie jakoś wynagrodzić czas poświęcony na pomoc. Tutaj kwota zwiększa się do około 4k, ponieważ mama też chce się dołożyć. 

 

Z góry dziękuje za pomoc i miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego; sam chciałbym dostać, gdyby moje Dzieciaki za dwa lata wpadły na taki pomysł:-)
https://auction.catawiki.com/kavels/10832855-omega-geneve-men-s-wristwatch-1967?utm_content=53681&amc=con.Catawiki.53681.63291.77615&utm_source=pn&utm_medium=affiliate
Według mnie legit, może jeszcze ktoś znający się lepiej ode mnie wyrazi swoje zdanie. 4K to sporo jak na 50-letni zegarek, jeśli jest trochę czasu (i znasz języki), można szukać na chrono24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo69  4k to max, jeśli coś zostanie to chętnie zainwestowałbym to w jakiś pasek do tego zegarka u naszych forumowych kolegów czy coś dodatkowego. Co do chrono24, w angielskim się dogadam, ale chodzi o to, że kompletnie nie znam się na zegarkach. Tutaj najbardziej ucieszyło by mnie znaleźć kogoś kto by przykładowo pomógł mi znaleźć aukcję, w przypadku kupna zegarka z Polski - podjechać, sprawdzić, polecić zegarmistrza do przeglądu. Wolę mieć wszystko na tip-top, żeby potem nie być na siebie zły, że mogłem wybrać inny/spytać kogoś itp. Ale zegarek bardzo ładny i mam go na oku, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.