pablo102425 Opublikowano 12 Grudnia 2016 Zgłoś Opublikowano 12 Grudnia 2016 Witam. Na forum jestem już jakiś czas. Jako że zajmuję się ściganiem na rowerach szosowych ale tez prowadzę malutki przydomowy serwis oraz mały klub kolarski ruszyłem wczoraj z własnym instagramem. Będę tam prezentował głównie rzeczy typowo rowerowe. Te klasyczne jak i te awangardowe, nowoczesne. Jeśli ktoś jest chętny zapraszam do obserwowania i polubienia. Jeśli ktoś ma też jakieś pytania związane z tą tematyką można śmiało pisać do mnie. Chętnie pomogę. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.