Jump to content

bespoke ślubne Kraków


leon
 Share

Recommended Posts

Cześć,

mam nadzieję, że moja ignorancja nie sięgnie zenitu jeśli zapytam, czy mój kolega u którego będę świadkiem, który bierze ślub w maju jest w stanie przygotować dopasowany garnitur. Ma typową sylwetkę sportowca (jeden z lepszych polskich kickboxerów) do 2 000zł? Przymierzał już trochę kompletów z wieszaka i nie ma szans, aby coś takiego pasowało. Może ktoś jest w stanie polecić konkretny zakład/inne rozwiązanie?

Link to comment
Share on other sites

Pytanie jest jak najbardziej sensowne. Generalnie są dwie opcje: tzw. MTM, czyli dostosowanie (czasami dość daleko idące) garnituru do sylwetki klienta lub szycie przez krawca na miarę. Nie mam doświadczeń z żadną z nich, ale założony budżet raczej je obie wyklucza (MTM jest z reguły wyraźnie tańsze, niż krawiec - oczywiście na podobnym poziomie "jakościowym"). W dodatku w przypadku mocno sportowej sylwetki MTM może się nie sprawdzić; dobry krawiec (u budżetowego nie warto szyć) powinien sobie poradzić, tzn, widziałem dobrze wyglądające garnitury uszyte dla kulturystów (kiedyś sądziłem, że to niemożliwe, ale da się zrobić). Ale to nie ten budżet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.