Skocz do zawartości

Azja Tajlandia Singapur


Tadam

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

z TH się nie zgadzam... w Bangkoku można uszyć coś sensownego od kwoty 2000 zł... można celować też w tanszych hindusów ale to loteria... garnitur, 2 pary spodni i 3 koszule za 150 euro :) natomiast koszule nie są najgorsze.

Wielu znawcow z zagranicznych forów poleca Hong Kong jako miejsce gdzie można trafić perełke.

Będę w marcu w HK i mam z kolegą zgłębić temat

W Bangkoku nie szylem bo na prace z lepszymi krawcami nie miałem czasu ale polecam Narin ( choć wkotę 10 000 bath możemy włożyć między bajki...)

i Duly dla koszul... choć z koszulami można poeksperymentoaać z tanki krawcami z ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Sam szyłem eksperymentalnie koszule w Pekinie. Wybór tkanin niezły oczywiście chińska bawełna. Materiały o dziwo nawet niezłe ale jakoś szycia poniżej krytyki źle obronione przecięcia na guziki, słabe szwy. Dopasowanie też średnie. Może to kwestia fartu na co się trafi. Marynarki ani garnituru bym nie zaryzykował. Z Chin pojechałem do Korei Północnej i tu duże zdziwienie dla dowcipu zamówiłem w pracowni krawieckiej tzw. Mundur ludowy czyli wdzianko jakie nosi Kim Dzong Un i w jakim można było kiedyś zobaczyć Przewodniczacego Mao. Wykonanie super 2 przymiarki, szycie na płótnie dopasowane wg. zaleceń klienta wszystko jak u normalnego krawca średniej klasy w Warszawie. Czas wykonania ok tygodnia koszt ok. 400 PLN za garnitur, możliwy także ekspres ale jakieś 30 % drożej. Jeśli ktoś się wybiera polecam pracownię w hotelu Koryo w Pjongjangu.

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z przesyłką towaru z Singapuru? Sprzedawca preferuje odbiór osobisty lub wysyłkę przez spedytora kupującego a jakoś się nie wybieram w tamte strony ;) Znacie jakieś firmy, które tanio odbiorą i wyślą przesyłkę do Polski, a może ktoś z Was jest wstanie pomóc? Mogących pomóc proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.