Jump to content

Organizowanie wspólnych zakupów - nowe zasady


damiance
 Share

Recommended Posts

Koledzy,

 

w związku z zaistniałą sytuacją, również biorąc pod uwagę nieobecność na forum Administratora (urlop, nic nadzwyczajnego), Zarząd podjął decyzję o zrewidowaniu podejścia do działu "projekty forumowe" (dalej jako PF). Zależy nam na podnoszeniu poziomu forum i promowaniu tematów związanych bardziej z terminem "bespoke" niż "mass market". [Przy okazji warto dodać, że rozpatrujemy pomysł wdrożenia na Forum cyklicznych konkursów promujących indywidualne realizacje (bespoke + MtM) oraz stylizacje (CMDNS), gdzie w cyklu miesięcznym lub kwartalnym będzie wybierana najlepsza realizacja / stylizacja a zwycięzca nagradzany.]

 

W związku z powyższym, Zarząd podjął decyzję, że:

 

1. dział PF od tej chwili będzie przeznaczony wyłącznie do zakładania projektów, które nie są tylko i wyłącznie motywowane okazją cenową.

 

2. Projekt Forumowy z prawdziwego zdarzenia oznacza zakup (u producenta / rzemieślnika / przedstawiciela - dalej jako firma)  towaru przygotowanego zgodnie ze specyfikacją ustaloną na forum: co do zasady niedostępnego w standardowej ofercie, reprezentującego wysoki poziom wykonania i jakość użytych materiałów i jeżeli jest taka sposobność - wyprodukowanego w Polsce. Możliwego do zaoferowania przez: (i) Partnerów Stowarzyszenia, (ii) pozostałe firmy współpracujące z Forum lub (iii) inne firmy niezwiązane dotychczas z Forum. Przesłanką do wyboru firmy - z punktu widzenia Stowarzyszenia BwB - może być dotychczasowa współpraca z daną firmą lub potencjał do współpracy w przyszłości (w przypadku firm niezwiązanych dotychczas z Forum), które w ramach projektu zostaną wytypowane jako optymalne do współpracy przy danym PF.

 

3. miejscem do zgłaszania i dyskutowania PF jest temat "pomysły na projekty forumowe":

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/626-pomys%C5%82y-na-projekty-forumowe/

 

Jeżeli pomysłodawca nie jest pewien swojego pomysłu, potrzebuje konsultacji itp. zawsze może - i to polecamy - napisać na PW co najmniej do 2 osób z Zarząd i któregokolwiek z moderatorów [aby temat nie został niezauważony w gąszczu innych PW].

 

4. do wspólnego polowania na okazje cenowe typu promocja / rabat służy temat wydzielony przez moderatora w Sali Klubowej:

https://forum.butwbu...wspólne-zakupy/

 

5. rozdział Regulaminu VII. Szczegółowe zasady dla zbiorowych zakupów zostanie zmodyfikowany przy najbliższej aktualizacji Regulaminu [do tego momentu działamy zgodnie z odstępstwem zatwierdzonym przez Zarząd, zgodnie z rozdziałem X. Regulaminu Forum, i tym odstępstwem są powyższe punkty]

 

 

 

 

Dodatkowo punkty 1. i 2. z powyższego, zostaną wklejone do pierwszego wpisu (Macaroniego) w temacie "pomysły na projekty forumowe" [czyli mamy powrót do pierwotnego celu tego wątku, zgodnie ze słowami Macaroniego]

 

pozdrawiam,

D

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.