Skocz do zawartości

Szukam magika od renowacji obuwia (Warszawa)


qvist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kilka tygodni temu zakupilem monki z Suitsupply (http://eu.suitsupply.com/en/shoes/light-brown-double-monk-strap/FW151137.html?cgid=Shoes) i juz na pierwszym wyjezdzie mocno je zniszczylem. Nie wiem gdzie (prawdopdobnie w taksowce) zarysowalem czubek. To niestety nie koniec historii. Oddalem buty do szewca "Janusza" i efektem naprawy bylo zaciagniecie rys pasta o niepasujacym kolorze (caly czubek w zasadzie byl tym usmarowany). Chcac zetrzec paste, nieopatrznie uzylem jakichs slabych chusteczkek do czyszczenia obuwia (z Rossmana czy skads) od razu na calym czubku. Tak, wiem, najpierw sie testuje na malym, niewidocznym fragmencie. Idiota ze mnie, ale wtedy jeszcze nie mialem pr0 sprzetu i tej swiadomosci. Ostatecznie czubek sie... wybielil. 

 

Zrozpaczony zakupilem w poszetka.com (pozdrawiam!) renowatory i pasty od Saphira (pozdrawiam!). Niestety efekty moich nieudolnych napraw widac ponizej:

 

(https://www.dropbox.com/s/hi57t0qjyk699dz/File%2005.08.2015%2C%2003%2047%2026.jpeg?dl=0)

 

Jestem jeszcze zbyt zielony aby samemu bawic sie w takie hardcore'owe naprawy (i/lub nie mam czasu), dlatego bylbym mega wdzieczny za polecenie magika z Warszawy, ktory by uratowal te buty. Jedna z rys jest na tyle gleboka, ze chyba trzeba bedzie troche podkleic. No i ten czubek zabarwic (ew. czubki albo cale buty - nie wiem, nie znam sie).

 

Z gory dzieki za polecenie prawdziwego profesjonalisty.

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że po użyciu tych chusteczek, po prostu zdjąłeś wszystkie pasty i przy okazji barwienie buta? Próbowałeś użyć kremów pommadier od saphira (a nie pasty)? Spróbuj nałożyć ten krem kilka razy w odstępach oczywiście na wchłonięcie.

Tak czy siak, z internetowych szewców polecam szewc24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.