Adam Pers Opublikowano 29 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 29 Marca 2015 Drodzy forumowicze, w tym roku będę gościem na paru weselach zastanawiam się, poszukuje krawatu odpowiedniego na taką okazję. Szukam pod kątem granatowego garnituru i białej koszuli. Będę wdzięczny za podpowiedzi, sugestie, ciekawe pomysły. Pozdrawiam AP
Ingvar Opublikowano 29 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 29 Marca 2015 Wałkowane setki razy: granat, szarość, bordo. Gładkie, jakiś delikatny wzór (niewielkie kropki na przykład) albo krata POW.
Adam Pers Opublikowano 29 Marca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 29 Marca 2015 @ Ingvar doskonale zdaję sobie sprawę, że temat zwisu powtarza się wielokrotnie i codziennie, znam również podstawowe zasady dobierania krawatu (krawata?), po prostu szukam pomysłu na coś nietypowego, coś innego, dlatego napisałem ten wątek. Wrzucone zdjęcia i/lub pomysły przydadzą się nie tylko mi, dlatego będę wdzięczny za każdą propozycję. AP
swordfishtrombone Opublikowano 30 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 30 Marca 2015 mikrowzór, np, bardzo drobna pepita albo bardzo drobna krata księcia Walii.
Adam Pers Opublikowano 30 Marca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 30 Marca 2015 Kozioł jezeli chcesz sprzedać biorę wszystkie!
zixart Opublikowano 30 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 30 Marca 2015 Może Koźle dodaj je do zabawy forumowej 'paczki z krawatmi', na pewno znajdą swoich amatorów
Adam Pers Opublikowano 31 Marca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 31 Marca 2015 Panowie! Dyskusja prowadzi do nikąd, proszę o zamknięcie tematu.
Johnny Opublikowano 31 Marca 2015 Zgłoś Opublikowano 31 Marca 2015 Weź Pan ubierz jakiś srebrny bądź w kratkę księcia Wali i będzie git
giacco Opublikowano 4 Kwietnia 2015 Zgłoś Opublikowano 4 Kwietnia 2015 Weź coś Persik z dużym kontrastem, coś co ładnie "odetnie się" od bieli koszuli, kolor o dużym nasyceniu. Do granatowego garnituru zagrałbym bordowym krawatem z jakimś delikatnym wzorkiem (np. białym). Do tego bielutka poszetka tv fold i heja!No chyba, że mucha?
Rekomendowane odpowiedzi