Jump to content

Regeneracja skórzanych wkładek.


Godfrid
 Share

Recommended Posts

Szanowni,

 

mam nadzieję, że dobrze trafiłem z moim problemem. Mianowicie, ostatnio dwukrotnie wyjeżdżałem  na dłużej i zabrałem z sobą tylko jedną parę moich Red Wingów. Na nogach były w zasadzie przez cały dzień. Miały zbyt mało czasu by wyschnąć i w efekcie gruba skórzana wkładka, która jest na stałe przyklejona zaczęła nabierać spękań, kurczyć się, no i generalnie stwardniała. Spękania na razie są na poziomie małej "tarki" ale nie chcę aby proces postępował. Czy moglibyście doradzić jakieś specyfiki, patenty na jej regenerację? Myślałem o oleju do butów, ale chyba jednak wkładka powinna chłonąć pot? Zanim do reszty zniszczę wkładkę to pomyślałem, że tutaj znajdę osoby z większym doświadczeniem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sam tego nie usunę, bo wkładka jest z grubej skóry i przyklejona na fest na całej powierzchni. Buty wysokie i z wysoko wszytym językiem, tym trudniej jest operować. Do szewca wolałbym je zanieść dopiero na wymianę podeszwy, ale na razie nie ma takiej potrzeby. Czy żaden ze środków zmiękczających skórę nie nadaje się do zastosowania w środku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.