Jump to content

ZAPYTANIE - buty szyte na miarę


Zabłotny
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

 

Istniejemy na rynku warszawskim ponad rok. Przez rok naszej działalności dość często mieliśmy zapytania odnośnie butów na zamówienie. W tym roku postanowiliśmy rozwinąć swój asortyment o obuwie szyte na miarę. Czy możecie zarekomendować godnego polecenia szewca?

Link to comment
Share on other sites

T. Januszkiewicz, M. Kielman. Tylko skoro jesteście rok w branży to powinniście chyba już to wiedzieć. Chyba, ze nie do końca rozumiem intencję pytania, np. szewc nie musi być z Warszawy

Oczywiście, że kojarzymy warszawskich szewców (jak i tych spoza stolicy). Intencją pytania było polecenie godnego zaufania szewca, który jest skory do współpracy. Zasugerowaliśmy Warszawę, ponieważ lokalizacja byłaby najdogodniejsza dla naszych Klientów. Jeśli jednak może Pan polecić szewców spoza Warszawy, z chęcią przeanalizujmy ich ofertę, a wszystkie sugestie weźmiemy pod uwagę. 

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że sam szewc Wam nie wystarczy. Przeglądając nawet tylko to forum, jasno wynika że wszyscy Szewcy korzystają z usług cholewkarzy, co jest zrozumiałe. Osobiście wątpię by udało znaleźć się "człowieka-orkiestrę". Być może znalezienie szewca, będzie skutkowało tym, że współpracuje on już z jakimś cholewkarzem, co rozwiązałoby problem. Znalezienie wg mnie osoby mającej doświadczenie w butach szytych będzie graniczyło z cudem, bo samych monterów butów z gotowych komponentów jest pod dostatkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.