Skocz do zawartości

gdzie kupić brogsy w szczecinie


wino89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu poszukuję porządnych butów typu brogues, brązowych, czyli wiadomo klasyka. Coś takiego : http://www.loding.fr/_5_shoes_richelieus_lord-polido-brown-box__358brushpolidomarron.html

 

Problem w tym, że aby kupić buty chciałbym najpierw je przymierzyć, zakupy przez internet odpadają. Gdzie w Szczecinie można znaleźć porządne buty?

 

Niestety niczego w zbliżonej jakoś znaleźć jakoś nie mogę. Na razie brałem po uwagę witchen (fajne przeceny na necie), ale z bliska buty okazały się strasznie tandetne. Nawet ładne brogsy znalazłem w gino rossi, ale cena prawie 600 zł za buty jakości oferowanej przez tę firmę to dla mnie przesada. Za Nord bym tyle dał, ale w Szczecinie właśnie nie znalazłem żadnego sklepu oferującego buty tej firmy.

 

Jak nie znajdę nic lepszego, to mam na oku nawet niezłe buty z Wojasa, niestety otwarta przyszwa, niezbyt ciekawy kolor. Jakość zadowalająca, a jak na cenę poniżej 400zł to bardzo spoko. Podeszwa gumowa. Ogólnie się zdziwiłem że taki model w tym sklepie znalazłem. http://wojas.pl/produkt/12731

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzaj i przejedź się do Stargardu. Ja tak kupiłem swoje trzewiki Yanko i nie żałuje. No chyba że potrzebujesz butów na gwałt :)

A Nordy masz przecież w Słupsku - tam jest fabryka i salon firmowy.

Wittchen to już nie to samo co jeszcze 2-3 lata temu, chociaż nigdy nie była to półka premium. Wzornictwo im się znacznie pogorszyło no i nie jest to Goodyear. 

TKmaxx jest dość dobrym wyborem, ale musiałbyś go odwiedzać tak raz w tygodniu wypatrując nowości.

Gino Rossi, choć mam ich buty żeglarskie - odpada. Po prostu.

Z sieciówek możesz zobaczyć na promocji coś z Massimo Dutti albo (co ja polecam) sklep Brice w CH Ster. Kupiłem u nich moje pierwsze i jak na razie jedyne Chukka Boots i bardzo je sobie chwalę. Ogólnie marka ma wiele ładnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.