Jump to content

Głębokie zarysowania na czubkach butów


Razle
 Share

Recommended Posts

Cześć,

to mój pierwszy post tutaj, choć od dawna śledzę samo forum. Ostatnio dość głęboko zarysowałem moje sztyblety na samym czubku (wywaliłem się na chropowatych schodach). But na zdjęciach jest po wstępnym przeczyszczeniu Renomatem. Kupiłem krem renowacyjny do butów czarnych z Saphira (Creme Renovatrice). Nie wiem tylko jak ugryźć teraz temat dalej i liczę na waszą pomoc. Czy powinienem zeszlifować noski papierem ściernym ? Jakie gradacje ? Czy jako nawilżenie przy szlifowaniu papierem ściernym powinienem użyć wody czy np. Renovatora z Saphira ? 

IMG_3307.jpeg

IMG_3308.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zdroworozsądkową podpowiedź. Balem sie, ze bez szlifowania nie uda sie nosków doprowadzić do akceptowalnego stanu. Po zastosowaniu tłuszczu, kremu, wosku i Saphir Mirror Gloss (pierwszy raz) rysy są praktycznie niewidoczne a buty zyskały blask jakiego nawet wcześniej nie miały :)IMG_3354.thumb.jpeg.bc543f06c7d768ee7deb06e5cff46c7d.jpegIMG_3351.thumb.jpeg.54ba54969704eab8b50c7b63f3ab0f72.jpeg

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.