Skocz do zawartości

[Warszawa] Dariusz Ostrowski


The Kozlow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś zauważyłem na Puławskiej pod numerem 140 nie zachęcająco wyglądający szyld z napisem: Szycie na miarę,

poprawki etc.-standard.

Google bez problemu pomógł znaleźć mi potrzebne namiary na zakład Pana Dariusza. Postanowiłem więc zadzwonić do zakładu. Dowiedziałem się, iż koszt uszycia 3 częściowego garnituru wraz z dodatkami to koszt 1230zł, przy czym koszt uszycia spodni to 230zł. Oczywiście usłyszawszy cenę nie pytałem o dalsze detale. Czy któryś z Panów miał styczność z tym zakładem?

Czyżby najtańszy krawiec w stolicy?

link do strony - bez fajerwerków.

http://krawiec.info.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby najtańszy krawiec w stolicy?

E tam, mogę wskazać adres, pod którym obstalujesz trzyczęściowy za 950 zł za igłę. Pozostaje tylko pytanie, czy ten znaleziony przez Ciebie wpisuje się jakościowo w nurt krawców budżetowych, czy też jest perełką w stylu Kruszewskiego. Skoro już znalazłeś, to zamów spodnie albo kamizelkę w ramach testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prospołeczna postawa :) . Trochę ponad 2m (+ 0,2 albo 0,3) materiału powinno starczyć na wszystko.

The Kozlow, przepraszam, źle jakoś odczytałem posta, wyszło mi, że chcesz spodnie i kamizelkę (co byłoby w miarę rozsądnym testem nieznanego krawca). Jak chcesz spodnie i marynarkę, to ze 3 metry trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 years later...
  • 1 month later...
W dniu 13.09.2019 o 14:50, Mr Zdandysiały napisał:

Przez bez mała 7 lat ktoś miał styczność z szyciem miarowym u tego krawca i byłby skłonny podzielić się doświadczeniami?

@Mr Zdandysiały Miałem styczność.

Szyłem kamizelkę z 2 lata temu i spodnie w tym roku, jestem bardzo zadowolony, wykonanie staranne, stosuje się bardzo dokładnie do wszystkich wytycznych i życzeń, dopasowanie trochę swobodniejsze ale zgrabne i śledzące sylwetkę.

Ogólnie polecam do prostych klasycznych projektów 

Chiałem zamówię ostatnio sportową marynarkę w neapolitańskim stylu, odmówił ze względu na koszulowe wszycie rękawa, uczciwie stwierdził że nigdy tak nie robił i nie chce ryzykować 

Stwierdził też że nie poleca bo szyje klasycznie i uważam że ramiona zawsze powinny być chociaz minimalnie podbudowane. 

Znajomy szył klasyczny prosty granatowy garnitur i wyszło ładnie sam też jest zadowolony.

Spodnie i kamizelki na pewno w tej cenie warto u niego uszyć, sprawdzić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.