Skocz do zawartości

Buty Red Wing


alonso11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, wiec na wstępie chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać. Od dłuższego czasu chodzi za mną zakup butów Red Wing. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę frazę „buty Red Wing”, wyskakują nam propozycje butów, tych samych modeli od 1700 do 400zł. Czy ktoś mi może powiedzieć skąd taka rozbieżność? Czy Red Wing za 400 czy 600 zł to oryginały? Jak sprawdzić oryginalność tej marki? Chodzi mi dokładnie o strony takie jak redwingspoland.com lub redwingspolska.com. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, alonso11 napisał:

Witam, jestem tu nowy, wiec na wstępie chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać. Od dłuższego czasu chodzi za mną zakup butów Red Wing. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę frazę „buty Red Wing”, wyskakują nam propozycje butów, tych samych modeli od 1700 do 400zł. Czy ktoś mi może powiedzieć skąd taka rozbieżność? Czy Red Wing za 400 czy 600 zł to oryginały? Jak sprawdzić oryginalność tej marki? Chodzi mi dokładnie o strony takie jak redwingspoland.com lub redwingspolska.com. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Nie, to są scamy.

Ta strona to oszustwo.

Buty Red Wings kosztują około 1600 zł. Sprzedaje je w Polsce kilka sklepów online i dwa miejsca stacjonarnie - jedno w Krakowie, drugie w Warszawie. Czasem da się urwać w promocji kilka stówek, ale nie tysiąc.

Nauczę cię rozpoznawać scam, na przykładzie własnie http://redwingspolska.com

1. Dostępne WSZYSTKIE modele, we WSZYSTKICH rozmiarach i WSZYSTKO przecenione.

2. Promocja jest absurdalnie wysoka: - 75 %.

3. Parszywe, kulawe tłumaczenia z automatycznego translatora "Kozaki Robocze Męskie Red Wing NailSeat 11-Inch Soft Metalowym Pull-On Brązowe". Lub też "Czerwone Skrzydło Kuźnia Dziedzictwo" itp.

4. Brak podanego adresu sklepu stacjonarnego, brak maila, brak numeru telefonu, kontakt wyłącznie przez formularz na stronie.

Innym słowy, jest to parszywy hinduski czy też chiński scam.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.