Jump to content

sneakersy DSQUARED2


d_d
 Share

Recommended Posts

Witam Forumowiczów.

Kupiłem jesienią w firmowym sklepie DSQUARED2 sneakersy. OK. Jesień, brzydko, żal mi było je ubierać. Kilka dni temu ubrałem je po raz pierwszy. Nosiłem może dziesięć godzin z czego około dwóch, to jazda w samochodzie. Po zdjęciu zobaczyłem to co Wy widzicie na fotkach. Prawy but pękł w dwóch miejscach. Kuriozalne. Pierwszy dzień i buty nie wytrzymały. Zastanawiałem się czemu i dlaczego akurat prawy. Przypuszczam, że to błąd konstrukcyjny który ujawnił się… no właśnie po jeździe samochodem (a nie po zwykłym chodzeniu!). Mam autko z automatyczną skrzynią biegów, więc praktycznie w ciągu tych kilku godzin pracowała tylko prawa noga… to jedyne co mi przychodzi do głowy. Naturalnie napisałem do DSQUARED. Odpisali, że owszem zajmą się problemem, ale “Please reply to this email attaching  photo of the damaged item that clearly shows the defect, together with a statement confirming the defect is a manufacturing fault issued on letter headed paper by an industry expert who has checked the item for you.”

Tu mam pytanie czy znacie “industry expert”. A może ktoś z forumowiczów jest w stanie mi pomóc wystawiając stosowny dokument na “ letter headed paper”?

IMG_1623.jpg

IMG_1624.jpg

IMG_1625.jpg

IMG_1626.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.