Jump to content

Partigani - kropki po nałożeniu kremu i pasty


dani_recens
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Kupiłem buty Partigani w KB w Warszawie. Buty osobiście przymierzałem i dokładnie się im przyglądałem. Dostałem przy zakupie pastę i krem Famaco, który użyłem przed pierwszym założeniem. Buty założyłem 3x później znów wypastowałem i pojawiły się "piegi" które wyglądają co najmniej tragicznie. Użyłem renowatora Saphir ale nic to nie pomogło, nadal piegi widać. Jak się tego pozbyć? Czy but nadaje się do reklamacji czy można to wyleczyć? 

IMG_20211024_095111.jpg

IMG_20211024_094105.jpg

IMG_20211024_094101.jpg

IMG_20211024_095101.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, dani_recens napisał:

Nie nosiłem ich w deszczu.

58f0dccb2600003600c45b4c.png.jpeg.0879a9a899ec2036d620e1bec4ae9d4d.jpeg

Jasne buty są trudne w utrzymaniu, a jasne buty z taniej skóry jeszcze trudniejsze. Można zareklamować. Jest na forum cały wątek o skuteczności reklamacji. Ja ostatnio reklamowałem wełniane spodnie, które się skurczyły; ubawiłem się bardziej, niż w kinie na komedii:

"Please reply to this email (...) with a statement confirming the defect is a manufacturing fault issued on letter headed paper by a professional dressmaker/industry expert who has checked the item for you."

 

Link to comment
Share on other sites

Z reklamacja w KB to nie wróżę pozytywnego rozpatrzenia. Podobna sytuacje mialem z butami Partigiani od panów z KB w Gdańsku. Nosek jednego z butów jest wykonany z źle/inaczej wyprawionego kawałka skory, niż drugi i nijak nie da rady tego wypolerować. Pozostaje niezmiennie matowy. Panowie sprzedawcy uważali, ze to drobiazg i kwestia polerowanie. Buty mialy być do odbioru za trzy dni, a po tygodniu czekania na telefon musiałem niestety interweniować osobiście. Jak się okazało z butami niestety nie da się nic zrobić- taką uzyskałem odpowiedz. I tak sobie leżą w szafie już drugi rok raz założone. Także należy przemyśleć dwa razy zanim dokonamy zakupu u panów z KB. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.