Jump to content

KubaKuba

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KubaKuba

 1. Jestem zainteresowany -> pierwsze zamówienie 1 szt.
 2. Chętnie zapiszę się na 1 szt. próbną. K.
 3. U mnie podobny problem... zamówiłem testowo spodnie z CT w ramach wyprzedaży - dam Ci znać za parę dni
 4. Polecam bazarek portalu zegarkiclub (dostępny po rejestracji). Dodatkowo możesz poprosić o pomoc w weryfikacji autentyczności danego ogłoszenia/sprzedawcy.
 5. czy jest ktoś zajmujący się nieruchomościami lub może polecić taka osobę? planuje zakup działki i chciałbym mieć wcześniej wiedzę zanim podejmę rozmowy z agencją nieruchomości / bezpośrednim właścicielem.
 6. Przyłącze się do zamówienia koszul w ramach multibuy w CT/TM. 2 sztuki, Warszawa.
 7. Czy znacie jakieś rozwiązanie problemu wychodzącego pierza z kurtki (wypełnienie puch i pierz)? Zastanawiałem się czy jest jakiś materiał, którym da się podszyć i pierz nie będzie się przebijał.
 8. KubaKuba

  Restauracje

  Polecam Mielżyński Wine Bar https://www.mielzynski.pl/index.php/WineBar/ Jedzenie całkiem całkiem, ale wina bardzo dobre
 9. Szukam marynarki wiosna-lato w rozmiarze 44 na wzrost 170. Budżet do 500-600 zł. Może ktoś ma podobny problem i może polecić sklep/firmę/model.
 10. KubaKuba

  Humor

  https://www.zara.com/pl/pl/mężczyzna/buty/zobacz-więcej/czarne-skórzane-buty-w-stylu-vintage-c719027p4258045.html
 11. Chętnie dołączę do zamówienia w CT. 2 sztuki Warszawa.
 12. Szanowni, prośba o Waszą weryfikacje czy przerwa w sznurowadle jest prawidłowa / akceptowalna. Nie ukrywam, że jest to moja druga para butów - nie licząc marek sieciowych (przy pierwszej, niestety sprzedawca wykorzystał moją nie wiedzę i wcisnął mi źle dobrane obuwie - przerwa wygląda jak choinka/trójkąt. Wyszło to tak naprawdę, gdy znalazłem te forum. Może jak udzielcie mi odpowiedzi, to wrzucę zdjęcie i poproszę o ponową poradę czy da się to jakoś odratować) Podejrzewam, że przy mocniejszym ściśnięciu sznurowadeł da się coś jeszcze zrobić, ale niestety mam dosyć wysokie podpicie (z czego w jednej nodze większe). Model Berwick 3.010 - roz. 39,5 (dobrany przy e-pomocy sklepu) - https://sklep.klasycznebuty.pl/441,berwick-3010-black.html
 13. Niestety oferty multibuy nie ma od min. 3 tygodni (sprawdzam systematycznie co 3-4 dni).
 14. Motoryzacja - doradztwo oraz konsultacje w zakresie zakupu, eksploatacji, finansowania oraz zarządzania flotą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.