Jump to content

Tom.101

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Tom.101

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

330 profile views
 1. Whitesnake, Blondas, dzięki za wskazówki. Dziś przetestuję - zastosuję się do Waszych wskazówek. Tak jak pisałem, skóra jest 100% krowia - tak pisze producent. Są to buty Massimo Dutti z tej samej skóry i o tej fakturze jak te ze zdjęcia które zamieściłem powyżej. Tyle, że są to bootki ze szwem na nosku (norwegian?).
 2. Whitesnake, dzięki za rady. Teraz skóra fabrycznie ma nałożony jakiś nabłyszczacz. Dzięki niemu skóra ładnie się połyskuje a kolor jest intensywny. Podczas próby, tej o której wspomniałem powyżej, nałożeniu cieniutkiej (naprawdę cieniutkiej) warstwy kremu i przepolerowaniu skóra jest matowa. Czy wosk pomoże i nabłyszczy skórę? A co z górną częścią cholewki - tam gdzie pojawiają się załamania już po pierwszym spacerze - tam wosk chyba się pokruszy.
 3. Koledzy. Proszę o podpowiedź jak zakonserwować - przygotować do zimy zimowe trzewiki? Są one wykonane ze skóry krowiej wytłaczanej - groszkowanej. Na niewidocznym skrawku nałożyłem odrobinę kremu tarrago i tenże krem wypełniając wszystkie "pory" niweluje ten "groszkowy" efekt. Do tej pory na gładką skórę licową nakładałem dwie cienkie warstwy kremu tarrago i było OK. Czym zakonserwować obuwie z takiej skóry? Poniżej zdjęcie producenta tychże butów i skóry z jakiej są te buty wykonane aczkolwiek te moje to zimowe trzewiki. pozdrawiam, Tomek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.