Skocz do zawartości

Jan_Z

Użytkownik
  • Postów

    42
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan_Z

  1. Da się ale trzeba zwrócić uwagę, że to musimy być sporo, coś jak tutaj http://studenckaelegancja.pl/2014/08/sam-se-zrob-zwezanie-francuskich-mankietow/ Ale skoro osoba nie parająca się tym zawodowo dała radę, to fachowiec tym bardziej powinien
  2. Lepsze byłyby oksfordy z nakładanym noskiem, bez zdobień. Brązowe buty w ogóle odpadają.
  3. Jan_Z

    Panie krawcowe

    Trzeba po prostu grzecznie ale stanowczo postawić na swoim, jak dalej się bedzie upierać to iść gdzie indziej. W końcu to klient płaci za usługę. Jeśli już to ja bym zdjęcia przyniósł oddając ubranie do przeróbki jako wzór, na zasadzie "chciałbym otrzymać coś podobnego". Przy odbiorze może to zostać odebrane jako próba pouczania(zwłaszcza jeśli to starsza osoba).
  4. Eleganckipan.pl
  5. Sama nazwa wskazuje pochodzenie, ghilie to określenie specyficznego stroju służącego do kamuflażu a pierwotnie oznaczające bodajże myśliwego. Takie obuwie właśnie przez nich było używane, po to dziurkowania, dzisiaj pełniące rolę ozdobną lecz w przeszłości praktyczną. Takie obuwie zresztą nosi się tradycyjnie do kiltu
  6. Na pewno trzeba by zwęzić ramiona, skrócić rękawy i wytaliować. Oprócz tego zlikwidować fałdy na karku. Zapewne bardziej doświadczeni koledzy jeszcze sporo do poprawy niestety tu znajdą. Ogólnie marynarka jest jakby o rozmiar za duża.
  7. Może spytać organizatorów?
  8. Powinno się przedłużyć rozcięcie ale nie zawsze jest to dla osoby, ktorej to zlecamy takie oczywiste. Zwłaszcza jeśli to osiedlowe "przeróbki krawieckie". Myślę, że kluczemc jest tu jednak o Ile skracamy
  9. Ja bym się nie przejmował i nosił. Spotkałem się z opinią, iż nie ma niemęskiego koloru. A jeśli krój jest taki sam jak inne to czemu nie. Tym bardziej, że kolorystyka nie bije specjalnie po oczach(zapewne, wnioskuje tylko po opisie, zdjęcie rozwiałoby wątpliwości). Te frędzle ujmują mu może nieco "szorstkości"(tak mi się kojarzy brązowo-beżowy szalik) ale mimo to, uważam że jak najbardziej może być ciekawym dodatkiem.
  10. Może temperatura była zbyt wysoka? Lub prasowanien bez pary. Na te 2 rzeczy trzeba zawsze zwracać uwagę
  11. Po pobieżnym przeczesaniu internetów znalazłem rady typy pranie w wyższej temperaturze i suszenie suszarką mokrego swetra. Czy są jakieś inne metody?
  12. Myślę, że podanie miasta/regionu który wchodzi w grę znacznie ułatwi sprawę i umożliwi pomoc w znalezieniu ew. wykonawcy
  13. Panowie, wpadła mi w ręce taka sztruksowa marynarka. Nie miałem pomysłu co do niej założyć, ale przeglądając szafę przyszło mi do głowy takie połączenie. I jako kompletny laik chciałem zapoznać się z opiniami osó bardziej doświadczonych. Czy to wogóle jako całość ma sens, czy raczej powinno leżeć jak najdalej od siebie?
  14. Ja mam w domu książkę "Grzeczność na co dzień", którą mogę polecić. Nie ma tam nic kosmicznego ale to co jest, jest przedstawione jasno I klarownie. Minusem może być to, że raczej będzie ciężko ją dostać. No I ze względu na to, że ma już chyba ze 40 lat, możnaby ją miejscami uaktualnić.
  15. Co myślicie Panowie? Marynarka to ciemny granat, przez oświetlenie kolory są nieco przekłamane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.