Skocz do zawartości

Wodzu

Użytkownik
  • Postów

    1 668
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez Wodzu

  1. Według tej tabeli: http://www.sebago.com/US/Content/images/SebagoChart-en-US.jpg patrząc po długości wkładki (29,5cm) musiałbym wziąć właśnie 11,5US, czyli europejski 46. Czyli lepiej kierować się długością wkładki?
  2. Na początku krótkie "cześć", bo jestem tutaj nowy, choć jako gość forum czytam ciut dłużej. Do rzeczy - planuję kupić drugie boat shoes, jednak tym razem chcę coś bardziej "prestiżowej" marki. Wybór padł na Sebago. Zastanawiam się nad rozmiarem, zwykle noszę 45, mam boaty firmy Storm, które są tego właśnie rozmiaru, gdzie długość wkładki to 29,5cm. W tabeli Sebago rozmiar buta o identycznej długości wkładki to 11,5US, czyli europejskie 46. Obawiam się trochę tego przelicznika, bo nie chcę kupić modelu za dużego. Czy ktoś może się wypowiedzieć z praktycznego punktu widzenia?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.