Jump to content

timeismine

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About timeismine

 • Rank
  Zwykły
 1. W sensie czy przeszłyby te buty jako obuwie eleganckie. Co do dystansu, to ten temat cały jest z dystansem, ale parę razy rozważałem przejście na wegetarianizm, stąd się tą kwestią zainteresowałem.
 2. Firma Vegetarian Shoes robi buty z produktów procesu recyklingu. Buty są produkowane w Europie, wysokiej jakości, oddychające, wytrzymałe. Przeznaczone są dla wegan, którzy nie uznają produktów pochodzenia zwierzęcego. Temat czysto teoretyczny. Przeszły by takie buty? http://www.vegetarian-shoes.co.uk/mens_ ... 579_p.html http://www.vegetarian-shoes.co.uk/mens_ ... 666_p.html http://www.vegetarian-shoes.co.uk/mens_ ... 771_p.html http://www.vegetarian-shoes.co.uk/mens_ ... 176_p.html
 3. To mają być właśnie buty z nieparzystą liczbą dziurek. Wybrać ten sposób, że zawsze sznurowadło jest wprowadzane od góry, w dół, czy ten drugi, że wprowadzamy sznurowadło od góry, w dół tylko przy najniższej dziurce, a potem już jedziemy od dołu, w górę?
 4. A który z dwóch stylów wymienionych przeze mnie będzie lepszy? Podoba mi się raczej tylko wiązanie butów na krzyż.
 5. Jedno pytanie. Spotkałem się w tym temacie z pewnym rozbieżnościami. Który sposób waszym zdaniem jest najbardziej elegancki i oficjalny? A) Sznurowadła zawsze wprowadzane w dół, od góry do każdej dziurki. www.mporady.pl/jak-sznurowac-buty-do-garnituru.html www.logo24.pl/Logo24/1,85825,6428523,Bu ... aznie.html Do dolnych dziurek, najbliżej noska sznurowadło wprowadzamy w dół, od góry, a do kolejnych dziurek już wprowadzamy sznurowadło w górę, od dołu. www.logo24.pl/Logo24/1,85825,7616712,Po ... buty_.html Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.