@eye_lip Tak jak pisałem dopiero zainteresowałem się tematem i nie chciałbym wchodzić w dyskusje na tematy o których nie mam pojęcia, niemniej z kilku wpisów na blogu Jana Adamskiego wynika, że - tak, GYW mówi coś o jakości obuwia (oczywiście nie jest ani jedynym czynnikiem, ani tym decydującym- ale tak zrozumiałem z tego co pisze Jan).
@eye_lip @De Lasalle Wydawało mi się, że skoro tak napisano na podeszwie to tak jest. Nie spodziewałem się, że marka globalna (choć sieciówkowa) pozwala sobie na oszustwo. Oczywiście podchodzę z dużą dozą ostrożności do tych cen wyjściowych (szczególnie w sieciówkach) ale zasugerowałem się również wysoką kwotą, którą ponoć ten but pierwotnie kosztował (699zł).
Oczywiście nie stawiam tych butów w jednym szeregu z wymienioną wyżej marką Nord, ale skoro kolega Jarek pytał o coś taniego do "zajechania"...
Podsumowując, dziękuję za wpisy- na pewno muszę znacznie więcej poczytać czym jest GYW (np. niedawno w TK widziałem wiele par tanich Prime Shoes, które również miały ten napis na wkładce).