Jump to content

domgra

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About domgra

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie do mających styczność z zestawem ślubnym z Cafardini. Jak oceniacie jakość tkanin dostępnych w linii ślubnej?
 2. Co sądzicie o: https://shopmiler.com/pl/garnitury/granatowy-garnitur-phoenix-dapper-supreme ? Warto jest dopłacać do tkaniny Loro Piana? Według sklepu internetowego ten model jest szyty metodą half-canvas.
 3. Dzięki. Czy zamawiając garnitur w Cafardini trzeba zwrócić na coś szczególną uwagę i ich przypilnować?
 4. Cześć, W trakcie przygotowań do ślubu trafiłem na to forum. Dzisiaj doszedłem do wniosku, że czas się zarejestrować. Mam nadzieje, że wybór garnituru ślubnego do dopiero początek z krawiectwem mailowym i klasyczna elegancja.
 5. Cześć, pod koniec lipca biorę ślub. Idę w stronę granatowego garnituru z kontrastującą kamizelką. Będzie to moje pierwsze zetknięcie z MTM. Na targach ślubnych spotkałem się z Cafardini, D'Senis, Signor Leone i Haratykiem. Któraś z tych firm się wybija i jest najbardziej godna zaufania?
 6. Co do pytającego, to chcę się obronić. W żaden sposób nie jestem z nimi związany. Ogólnie to jestem na etapie szukania garnituru ślubnego, kusi mnie spróbowania szycia miarowego (MTM). W trakcie przeczesywania internetu natrafiłem na nich, ale ciężko znaleźć jakieś opinie na ich temat. Stąd moje pytanie.
 7. Cześć, Czy ktoś korzystał z usług Panów z Dąbrowski & Góral Marka Krawiecka? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.