-
Postów
1 897 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
75
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Tomasz.Godziek.Poszetka
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Przeoczyłam również nową kolekcję fularów. W odpowiedzi na prośbę klientów postaraliśmy się o nieco grubszy, bardziej "posłuszny" jedwab w porównaniu z fularami z poprzednich kolekcji. Zapraszam: http://www.poszetka.com/pol_m_FULARY-153.html -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Zapraszam do zapoznania się z nową kolekcją much: http://www.poszetka.com/pol_m_MUCHY-165.html -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Dzień dobry, swojego czasu wprowadziłam możliwość zamówienia poszetki o szerokości 40 cm za dodatkową opłatą. Nie spotkało się to z dużym zainteresowaniem, logistycznie było również ciężkie do rozwiązania. Dlatego zrezygnowałam z tej opcji. Nie wykluczam stworzenia specjalnej kolekcji "czterdziestek" w przyszłości, tym bardziej dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam serdecznie, -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Zapraszam do skorzystania z promocji w nadchodzący weekend: Już za godzinę ceny produktów i koszty wysyłki zostaną zredukowane. Polecam również nowe muchy: http://www.poszetka.com/pol_m_MUCHY-165.html -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
O jaki produkt chodzi? Zamówiłam kilka tkanin z wzorem paisley, głównie pod kątem fularów i poszetek. Niektóre z nich być może wykorzystam do krawatów. Ale to wszystko dopiero w marcu... -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
W tej chwili mogę zaproponować granat w białe kropeczki: http://www.poszetka.com/product-pol-955 ... ATOWY.html Muszę przyznać, że zainteresowanie knitami jest niewielkie i dlatego nie rozwijam oferty w tym kierunku... -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Szanowni Panowie, krawaty z grenadyny garza fina w kolorach czerwonym, burgundowym, niebieskim i zielonym są znów dostępne: http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_G ... A-166.html Polecam również uzupełniony model: -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Bardzo cenna uwaga. Może po prostu metr krawiecki położony wzdłuż i wszerz. Chociaż wtedy trzeba liczyć się z kolejnym zdjęciem do obrobienia... Chyba, że wystarczy podać w opisie wymiary zawiązanej muchy? -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Ten materiał jest zbyt delikatny. W lutym ukażą się wzorzyste muchy, być może znajdzie się i paisley... W weekend zrobię zdjęcia nowych much, ale tym razem będą to gładkie kolory. Pozdrawiam! -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Raczej nie. W przyszłym tygodniu jadę do Włoch, ale głównym moim celem są tkaniny na krawaty i muchy. Jeśli przy okazji znajdę coś ciekawego to dam znać. pozdrawiam! -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Szanowni Panowie! Po przedświątecznym szale zakupowym, za którego sprawą zostaliśmy ogołoceni z towaru;) przyszedł czas na uzupełnienie oferty. Zaraz po Nowym Roku zabraliśmy się do szycia. Pierwszym efektem jest nowa kolekcja poszetek. Zapraszamy do odkrycia intensywnych indyjskich wzorów oraz gładkich poszetek kryjących cztery tony jednego koloru: http://www.poszetka.com/Nowosc-snewproducts-pol.html -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Nasza świeżynka:) Granatowy krawat z grenadyny garza fina w białe kropeczki. Zapraszam: http://www.poszetka.com/product-pol-915 ... ropki.html -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Dzień dobry, Różnice w tytułach nie mają nic wspólnego z różnicami w materiale jaki został użyty. Szale z wyższej półki cenowej pochodzą po prostu od włoskiego producenta i dlatego są droższe. Materiał tam zastosowany jest nieco delikatniejszy. Rzeczywiście kolory są stonowane. We wcześniejszej ofercie było kilka żywszych wzorów, ale tak się złożyło, ze w drugiej turze jest większość szarości. Niestety w tym roku nie będzie już nowych szali. Dziękuję za sugestię, ma Pan rację, że oferta powinna być bardziej zróżnicowana. Pozdrawiam serdecznie -
Dziękuję za wypowiedź. Informacja, o technicznej funkcji nici nie jest moim pomysłem. I nie ukrywam, że mogę się mylić. Tym bardziej takie opinie są dla mnie istotne. Czy zna Pan jakieś konkretne źródło gdzie ta kwestia została wyjaśniona? Chciałabym dopytać co ma Pan na myśli mówiąc o "oszukiwaniu konstrukcji". Przecież ta nić (nawet jeśli okaże się tylko zabiegiem estetycznym) nie ma na celu zatuszowania innych niedociągnięć.
-
Dzień dobry! Nie spodziewałam się aż takiego zaangażowania, tym bardziej chciałabym serdecznie podziękować za powyższą relację! Poruszył Pan kwestie, które są dla mnie kluczowe w dalszym dążeniu do uzyskania efektu końcowego. O "bebechach" sama myślałam i byłam pewna, że zostanie mi to wypomniane;) Obiecuję, że rulonik będzie szedł dalej wgłąb. Dodatkowy szew, biegnący wzdłuż wewnętrznej linii jest stosowany w lepszych krawatach, które sprowadzam. Ma on podkreślać symetrię, a dzięki widocznemu zapasowi nici ma wspomagać sprężystość i powodować swobodne naddawanie się tkaniny. W kwestii materiałów rzeczywiście nie jest łatwo. Na początek planuję uszyć kilka casualowych krawatów bazując właśnie na wełnie, kaszmirze, surówce jedwabnej. Dostęp do materiałów tkanych specjalnie pod produkcję krawatów oczywiście jest, ale wiąże się to z dużą inwestycją. Myślę jednak, że w przyszłym roku się na nią odważę Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Asia
-
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Zapraszam na dni darmowej dostawy! -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Przy okazji: zapraszam do obejrzenia nowych szali, w tym mojego faworyta z kaszmiru (niestety ze względu na drobny wzór zdjęcie nie oddaje piękna materiału): http://www.poszetka.com/pol_m_SZALE-151.html -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Świetnie, cieszę się, że szybko poszło:) W kolejności: nr 1 powędruje do xkoziol (PM), 2 do TYTUS, 3 do proceleusmatyk (PM) Proszę o przesłanie adresu do wysyłki na priv. Będę wdzięczna za podzielenie się uwagami/ sugestiami w tym temacie (oczywiście również jeśli będą negatywne)- chciałabym aby każdy mógł dodać coś od siebie. -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Drodzy Panowie, Jakiś czas temu zaczęłam rozpracowywać temat krawatów. Powstały pierwsze modele bez podszewki, w całości uszyte przez nas. Nie osiągnęliśmy jeszcze efektu końcowego, na razie przyszedł czas na „testy” . Chciałabym skorzystać z doświadczenia i wiedzy forumowiczów i dlatego szukam trzech chętnych, którzy w zamian za przesłany krawat podejmą się jego oceny. Jeśli któryś z Panów czuje się na siłach to zapraszam. Do rozdania mam trzy produkty: - wełna w niebiesko-czarną pepitę - błękitna surówka jedwabna - bawełna granatowo- beżowa -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Sznowni Panowie, pierwsze knity już na stronie: http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_KNITY-179.html Zapraszam serdecznie! -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Tymczasem zapraszam do skorzystania z dzisiejszej promocji: Reaktywacja akcji "ZESTAW NA JUTRO*"! ZESTAW NA 10/10/2012 Tym razem proponujemy krawat z grenadyny typu garza grossa oraz wzorzystą poszetkę z włoskiego twillu. Oba dodatki łączy soczysty odcień butelkowej zieleni. PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA NA OBA PRODUKTY DO GODZ. 24 W DNIU 10/10/2012 OBSŁUGA SKLEPU ZREDUKUJE ICH WARTOŚĆ O 20%. http://www.poszetka.com/product-pol-449 ... ossa-.html http://www.poszetka.com/product-pol-806 ... eleni.html *Nasi drodzy Klienci często pytają o to jak dobierać dodatki. Dlatego na naszym profilu prezentować będziemy zestawy akcesoriów, które można łączyć bez obaw:) Dodatkowo co jakiś czas zaproponujemy Wam „ZESTAW NA JUTRO”, co w praktyce oznaczać będzie 20% zniżki na dane produkty- obowiązujące od momentu opublikowania zestawu do końca następnego dnia (przy zakupie obu produktów ze zdjęcia). -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Dzień dobry, akurat w tym szalu wplecione jest coś w rodzaju wstążek (przebiegają wzdłuż szala- widoczne na zdjęciu)- to jest właśnie to sztuczne włókno. -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Właśnie chciałam zaprosić Panów do obejrzenia nowej kolekcji: http://www.poszetka.com/pol_n_POSZETKI-102.html Aby oferta była bardziej przejrzysta postanowiliśmy podzielić asortyment na osiem kategorii. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym drogim Poszetkowiczom w dokonywaniu wyborów:) Rzeczywiście trzy wzory poszetek pokrywają się z ofertą Bathier. Zakładam, że w tym wypadku jest to to samo źródło tkanin. Różnica jest taka, że ja obszywam poszetki ręcznie, Bathier (lub jego dostawca) maszynowo. Co do poszetek w kategorii "jedwab wzorzysty z obwódką", bo właśnie o nich mowa odeszłam tutaj od filozofii firmy- unikalne produkty, limitowane serie (dlatego zawczasu wykasowałam z opisu hasło "LIMITOWANA SERIA"). Są to materiały, które zostały utkane na moje zamówienie, ale wzory są raczej ogólnie dostępne. -
poszetka.com
Tomasz.Godziek.Poszetka odpowiedział(a) na Luciano temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
już zmienione:) serdecznie dziękuję
