Skocz do zawartości

Tomasz.Godziek.Poszetka

Użytkownik
  • Postów

    1 897
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Tomasz.Godziek.Poszetka

  1. Proszę mi wierzyć- to nie prima aprilis:)
  2. Ścieg, którym obszywane są poszetki jest rzadko używany. Poza tym niewielu krawców chce szyć ręcznie, więc nie będzie Ci łatwo. Sama szukałam prawie pół roku osoby, która się tego podejmie. Dobrze, że zadałeś sobie trud ponieważ masz już odpowiedź na pytanie dlaczego poszetki mają taką, a nie inną cenę. Wierz mi, że nawet jeśli znajdziesz krawca to nie obszyje on poszetki za 10 zł- to jest przynajmniej 40 min. pracy (przy śliskim jedwabiu nawet 1,5 godz.) Przy okazji przestrzegam przed niektórymi ofertami na ebay, gdzie "hand rolled edges" znaczy tak naprawdę obszyte w rulonik na podszywarce ze zwijaczem= obszyte maszynowo. btw. jutro jest dzień darmowej dostawy na poszetka.com, więc można zaoszczędzić 8 zł na poszetce:)
  3. dla niewtajemniczonych: jutro w naszym sklepie jest dzień darmowej wysyłki, tzn. do każdego zamówienia przesyłka listem poleconym priorytetowym gratis. zapraszam!
  4. Nasi drodzy Klienci często pytają jak dobierać dodatki. Dlatego od dziś na naszym profilu FB prezentować będziemy zestawy akcesoriów, które można łączyć bez obaw:) Dodatkowo co jakiś czas zaproponujemy Wam „ZESTAW NA JUTRO”, co w praktyce oznaczać będzie 20% zniżki na dane produkty- obowiązujące przez 24 godziny (przy zakupie obu produktów ze zdjęcia). Po złożeniu zamówienia obsługa sklepu zredukuje jego wartość o 20%. ZESTAW NA 30/03/2012 KRAWAT: http://www.poszetka.com/product-pol-448-KRAWAT-z-grenadyny.html POSZETKA: http://www.poszetka.com/product-pol-394-poszetka-jedwabna-granatowa.html Jako pierwszy proponujemy zestaw czerwono- granatowy. Krawat z grenadyny to istny luksus jeśli chodzi o ilość możliwych połączeń. Zastosować go możesz zarówno w eleganckiej jak i casualowej stylizacji. Dzięki swej niepowtarzalnej subtelnej, a zarazem oryginalnej fakturze jest kwintesencją wyczucia i dobrego smaku. W zestawie piękną poszetką z włoskiego jedwabiu.
  5. Zgadzam się, raz kupiłem nawet lniany szal z poszetka.com dla siostry jako prezent i jest z niego bardzo zadowolona, dość często w nim chodzi bardzo mnie to cieszy! ja sama często nie mogę się powstrzymać. moim faworytem są kwieciste poszetki ale niestety ostatnio ciężko jest znaleźć damską marynarkę z brustaszą... krawat dla Pań też może być: btw, szykuje się nowa kolorowa kolekcja:)
  6. witam serdecznie, od dziś obowiązuje nowa promocja na fulary jedwabne- zapraszam! http://www.poszetka.com/pol_m_FULARY-153.html
  7. nasz pierwszy poszetkowy filmik:) kręcony podczas robienia sesji w Katowicach: http://vimeo.com/38579184 jak widać dodatki dobrze wyglądają nie tylko na mężczyznach;)
  8. przed szyciem przeprasowuję materiały gorącym żelazkiem z parą, co zmniejsza proces ewentualnego kurczenia się. Dla pewności wyprałam dziś największy worek w 60 stopniach. Z 42 cm szerokości zrobiło się 40,5, więc można powiedzieć, że kurczą się o około3 %. Nie wpływa to w żaden sposób na ich kształt- worki nie deformują się.
  9. Korzystając z pomysłowości Mr.Vintage, wprowadziliśmy do oferty nowy produkt- WORKI PODRÓŻNE. Wielu z nas pakuje odzież do reklamówek przed włożeniem jej do walizki. Trzeba jednak przyznać, że plastikowe torby są nietrwałe oraz nie przepuszczają powietrza. Nasze ubrania tego nie lubią! Dlatego proponujemy świetną alternatywę: lniano-bawełniane pokrowce. Występują zarówno w zestawach (w skład których wchodzą trzy worki różnej wielkości) jak i pojedynczo. Delikatne hafty części garderoby oraz ręcznie przyszywane metki podwyższają walory estetyczne produktu. ZAPRASZAMY http://www.poszetka.com/pol_m_POKROWCE-168.html
  10. :)dziękuję za uwagę- zmienione. Na stronie pewnie jest jeszcze sporo takich niedociągnięć...
  11. Moi drodzy! Stojąc dzisiaj na poczcie z paczkami uświadomiłam sobie, że nie wiem co tak naprawdę dzieje się z naszymi produktami po wysyłce;) A przecież każdy z nich jest szyty oddzielnie, z pasją. Dlatego bardzo chciałabym abyście podzielili się swoimi stylizacjami wzbogaconymi o poszetki, muchy itd… Z TEJ OKAZJI OGŁASZAM KONKURS! Aby wziąć udział wystarczy nadesłać zdjęcie z produktem/produktami kupionymi u nas na adres biuro@poszetka.com. Co dwa miesiące wspólnie będziemy wybierać fotografię (na naszym profilu fb), której właściciel otrzyma bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie POSZETKA.COM. Czekam z niecierpliwością
  12. witam Panów serdecznie, tym razem zapraszam do nowego bardzo kolorowego działu z węzełkami do mankietów: http://www.poszetka.com/pol_m_SPINKI-167.html węzełki ciekawie wyglądają również w butonierce ( o czym zresztą Panowie wiecie:)) spinki można zakupić pojedynczo oraz w zestawach (cena jednostkowa zmniejsza się wraz z ilością). Przy okazji chciałabym zaproponować dla forumowiczów parę spinek gratis do każdego zamówienia powyżej 200 zł (w celu realizacji proszę podać nick z forum oraz nr wybranych węzełków w uwagach do zamówienia). Oferta ważna przez tydzień, tj. do 09/03/2012
  13. Świetny pomysł z dwustronnymi muchami! Będą jakieś inne wzory? Toż to praktycznie 50% rabatu i o to chodzi! dwie w cenie jednej:) będą inne dwustronne wzory. Myślę, że za ok. miesiąc.
  14. jeszcze ciepłe nowe MUCHY i POSZETKI zapraszam! Asia
  15. niestety namieszałam. Okazuje się, że na zielone krawaty z grenadyny będzie trzeba poczekać aż do końca marca...
  16. witam serdecznie, jest jeszcze jedna ale czeka na decyzje klienta, który ją zarezerwował. Dam znać jeśli zdecyduje się na inną
  17. Ładne. Widzę, że zielone już się sprzedały nie przypuszczałam, że zielone będą miały aż takie wzięcie. sprzedane w pierwszym dniu. w przyszłym tygodniu będę składała kolejne zamówienie, więc powinny się pojawić jeszcze w tym miesiącu.
  18. krawaty mają 8 cm w najszerszym punkcie. nic nie jest niemożliwe, ale cena krawata musiałaby być powiększona o koszty wysyłki ok. 140 zł tak. to 3-foldy.
  19. krawaty to jedyny produkt, którego sama nie szyję- są szyte we Włoszech na zamówienie przez doświadczonych producentów z tradycjami.
  20. Drodzy Panowie, o ofercie sklepu znalazło się parę nowych krawatów, a w tym: GRENADYNA http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_G ... A-166.html SIX FOLDY ORAZ KLASYCZNE KRAWATY JEDWABNE: http://www.poszetka.com/pol_m_KRAWATY_H ... m-155.html krawaty typu LUXURY różnią się od krawatów typu CLASSIC 1. podszewką (w luxury jest z tej samej tkaniny co przód) 2. szyciem (luxury są szyte ręcznie, classic maszynowo i tylko wykańczane są ręcznie) zdjęcia krawatów typu SIX FOLD:
  21. witam:) sugerujemy pranie chemiczne właśnie ze względu na ruloniki. bardziej jednak chodzi o to aby brzeg się nie spłaszczył, a nie o rozprucie (zdarzyło mi się prać ręcznie poszetki męża i szew trzymał się solidnie- widocznie w Pańskiej poszetce musiało coś "puścić"). najczęściej pralnie chemiczne biorą za poszetkę minimalną stawkę, czyli tyle co za krawat. warto jednak ponegocjować (teraz czyszczą mi w tej cenie dwie poszetki).
  22. witam:) wszystkie muchy mają taki sam system zapięcia- myślę, że dzisiaj uda mi się uzupełnić zdjęcia na kartach produktów przykładowe zapięcie wygląda tak: regulacja ma duży zakres, max. do rozmiaru kołnierzyka 46. muchę można zdejmować bez konieczności rozwiązywania przez "otwarty" regulator. Nie jest to idealny system w sensie wizerunkowym ale myślę, że praktyczny. Zapięcia, które proponują polskie hurtownie pozostawiają wiele do życzenia (okropieństwo cięte z blachy) dlatego wybrałam takie rozwiązanie...
  23. MUCHY CZĘŚĆ PIERWSZA http://www.poszetka.com/pol_m_MUCHY-165.html ZAPRASZAM:)
  24. Joanno, prowizja dla sprzedawcy ja jestem tym bardziej pozytywnie zaskoczona. wieści powolutku się roznoszą! słuszna uwaga- dziękuję bardzo. nie wiem jak mogłam to przeoczyć...
  25. Od dziś do wszystkich zamówień dołączam ”ściągę” ze składania poszetki, wiązania muchy i fularu:) pozdrawiam, --- www.poszetka.com
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.