Już w ten weekend Poszetka debiutuje w Poznaniu <3. Sprawcą całego zamieszania HUSH warsaw, który postanowił pokazać wybrane marki również poza Warszawą. Wybór padł na 25 projektantów ubrań i dodatków, które w zawitają do stolicy Wielkopolski.
⌲ Data: 19/20 listopada, w godzinach od 10 do 20, wstęp darmowy.
⌲ Miejsce: Posnania > w centralnym punkcie centrum tzw. ,,Forum” na poziomie 0.
⌲ Mamy czytnik kart, istnieje możliwość zapłaty kartą kredytową/debetową.
⌲ Wszystko - 10%, rabat dotyczy wszystkich produktów, które znajdziecie na naszym stoisku w Poznaniu.
⌲ Zapraszamy również w imieniu Patine.pl, które tuż obok będzie miało swoje trzewiki
Wieziemy dużo dobra, jednak z uwagi na ograniczone miejsce w samochodzie prosimy o kontakt jeśli chcecie byśmy coś szczególnego zabrali ze sobą.
Dodatkowo na targach swój debiut będzie miał nasz nowy projekt, o którym jutro więcej.
Do zobaczenia