Skocz do zawartości

Karol G.

Użytkownik
  • Postów

    482
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    51

Treść opublikowana przez Karol G.

  1. Szukałem pod "round collar" i znalazłem w SRC: http://www.savilerowco.com/products/men ... pid-276wht Swego czasu były też dostępne w kolorze szarym i liliowym (z białym kołnierzykiem).
  2. Kolejne zdjęcia ode mnie - zestaw wiglijny a.d. 2011. Miało być ciepło, bo brązowo, wyszło trochę szarawo. Niemniej bardzo dobrze się w takim zestawieniu czułem. Dziwnie marszczą się rękawy marynarki - czy są za długie? A może to wina szerokich rękawów koszuli? Kolor marynarki to coś pomiędzy brązem, czernią i zielenią khaki. Niezbyt to "wygodna" barwa do łączenia z czymkolwiek. Spróbowałem z brązami i bordowymi wstawkami (poszetka i supełki - zdjęcie jest w tym miejscu prześwietlone, one naprawdę są bordowe). I jeszcze jedna, ostatnia już porcja "niedzisiejszych" moich zdjęć w tym temacie. Sylwester, małe przyjęcie u znajomych. Pozwoliłem sobie na małe szaleństwo z koszulą - zamówiona swego czasu w pewnym sklepie internetowym, letnia fanaberia sprzed czasów bespoke-forumowych. Dziś pewnie bym się na taką nie zdecydował, ale co tam, pokażę się!
  3. Ot, taki karkołomny neologizm mojego autorstwa. Oznaczać miał on to, że czytając, wyciągałem wnioski, uczyłem się i stosowałem nabytą wiedzę. Wszak można czytać i nic sobie z tego nie robić. A ja czytałem, traktując to jako kompendium wiedzy z zakresu klasycznej elegancji. I próbowałem wykorzystywać w praktyce co nieco... Pozdrowienia dla krajan z Lubelszczyzny.
  4. Zebrałem się na odwagę i postanowiłem pokazać coś od siebie. Jako forumowy żółtodziób proszę o wyrozumiałość. Zestaw co prawda nie z dziś i nie z wczoraj, ale w temacie "co miałem kiedyś na siebie" tych zdjęć nie zamieszczę, ponieważ, jak mniemam, ma on służyć pokazywaniu tego, co słusznie minione. A w tym przypadku, choć idealnie nie jest, bardzo dobrze się w takiej kombinacji czułem. Przed pierwszym kontaktem z forum pewnie pomyślałbym, że jest idealnie, a tak, cóż - kilkumiesięczna lektura forum uświadomiła mi, że kozerka jest o wiele za nisko, górny guzik odrobinę zbyt wysoko, no i marynarka mogłaby być nieco węższa w talii. Niemniej, jako, że jest to jedna z pierwszych moich "każualowych" marynarek, jeszcze z czasów liceum, mam do niej sentyment. Widoczne na łokciach przetarcia zostały niedawno zakryte zamszopodobnymi łatami w kolorze granatowym. Krawat się obsunął, sorry. Nadmienię, że w takim stroju udałem się na kameralną konferencję naukową w charakterze słuchacza.
  5. Witam serdecznie. Zdecydowałem się zarejestrować po kilku miesiącach aktywnego czytania w przekonaniu, że, hmm, jakby to ująć, zaczynam mieć coś do powiedzenia w tematach tu poruszanych. Krótko o mnie - student, lat - (jeszcze przez kilka dni) 20, lublinianin, miłośnik tabaki oraz wszelkich wyrobów tytoniowych z wyłączeniem papierosów, snookera, motoryzacji i, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, infrastruktury drogowej (forumowicz SkyscraperCity, serwisu zapewne niektórym znanego). Od strony wizualnej przedstawię się niebawem w CMDNS. Mam nadzieję, że obejdzie się bez ofiar. Pozdrawiam, Karol
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.