Jump to content

guru8

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About guru8

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, co byście polecili do czyszczenia obuwia? Jakiś delikatny środek do pozbycia się poprzednich warstw kremu, na pewno nie Renomat. Tarrago Universal Cleaner czy może żel do czyszczenia Woly? A może coś innego?
 2. No właśnie lokalny szewc, podzelował mi pewne buty, bodajże w maju i już się nadają do wymiany. Zdarty bieżnik, pojawiła się mała dziura, część w noskach zdarta, ślady kleju i śliskie od samego początku A jakby nie patrzec dużych dystansów w nich nie pokonuje. A cene już znam
 3. No właśnie o potencjalnych luźnych terminach doskonale zdaję sobie sprawę, bez wcześniejszego kontaktu to nawet tematu nie podejmuję A jak z wytrzymałością tych zelówek? Szybko się zdzierają? Ile sobie liczy za usługę?
 4. Panowie, zelował ktoś z Was podeszwy metodą "przez internet"? Szewc z mojego miasta raczej odpada. Biorę pod uwagę @Wielki Shoe, bo przy okazji mogliby mi zrobić z kolorem nosków, ale trochę drogo mają. Jeszcze Klasyczne Buty i Szewc24 mają zelowanie w ofercie. Gdzie byłoby lepiej? Chyba, że jest jeszcze jakaś inna opcja?
 5. guru8

  utrata koloru

  Ja polecam użyć jeszcze renowatora od Saphira, przed użyciem kremu. Sam renowator powinien przywrócić kolor. Mam buty styrane przez impregnację, ostre czyszczenie i traktuje je jako eksperyment obecnie. Po użyciu renowatora kolor był prawdopodobnie lepszy niż oryginalnie
 6. Nie no, raczej mi chodziło czy jakoś specjalnie o to zadbać, czy da się to zamaskować Proszę się nie denerwować
 7. Panowie, przyszły mi właśnie loafersy 4172 ze skóry groszkowej i tak się zastanawiam czy przejmować się poniższymi wadami. Nie wiem czy dobrze to widać, ale 1) na podeszwie jest przerwany szew, a jego reszta została po drugiej stronie, chyba nic się z tym nie powinno dziać? I tak na to pójdzie zelówka. 2) Jakieś odbarwienie na obcasie, krem to przykryje? 3) Za krótki pas? Mi to delikatnie wygląda jakby był kawałek wyrwany/ucięty. Jak się w tym miejscu uciśnie to widać, że coś tam się odkleja.
 8. Panowie, to ja zadam takie pytanie, którego chyba nigdzie tu nie widziałem. Co robicie ze szczotką z włosia końskiego po glansowaniu? Myjecie później włosie czy zostawiacie tak jak się uczyniło?
 9. guru8

  Marka crownhill shoes

  I jest odpowiedź: "Your words are really important for us. Please note that the shoes are handmade, and it is advertised on our website that they could have some sort of variation from one to another mostly on shade I am afraid we have to decline your proposition, therefore as you were not impressed we would keep your cedar trees and cream, please note that it is not to be required to buy another shoes. for example if you order anything from us such us creams, belts, or any other item, we will send along de cedar trees, plus the cream saphir" Czyli podejrzewam, że na wymianę też by się nie zgodzili. Jakieś porady?
 10. guru8

  Marka crownhill shoes

  Na razie im napisałem, że to co mi zaproponowali to mnie nie satysfakcjonuje i chce właśnie zwrotu 25% za buty drugiego gatunku. Jak to nie podziała to napiszę o tej wymianie. Tylko, że już je trochę miałem założone w domu, ale raczej nic nie widać.
 11. guru8

  Marka crownhill shoes

  "On your next order we will give a pair of complementary cedar trees (25€) and a cream Saphir (7.50€) sme color for your shoes." Ciśnienia właśnie nie mam. Na te mokasyny mają teraz promocje, ale pewnie będą za długie i zbyt wąskie, a jeżeli bym się zdecydował je kupić, to bym domagał się najpierw ich zdjęć. Na razie negocjuję zwrot części kosztów Masz może jakieś ich wymiary?
 12. guru8

  Marka crownhill shoes

  Support Crownhilla odpisał, że do następnego zamówienia dorzucą mi prawidła i krem Saphira, czyli w sumie 130 złotych. Spróbuje jeszcze wysępić coś więcej. To mniej niż myślałem. I nie wiem, kiedy bym zamawiał następne buty i czy byłyby od Crownhilla Chociaż teraz kuszą mnie loafersy New Belfast, tylko że mają rozmiar 45. Loafersy są na Wellesleyu, jak to kopyto się ma do Crawforda (44,5)? Z tego co rozumiem Wellesley jest szerszy ale dłuższy?
 13. guru8

  Marka crownhill shoes

  Tych przebarwień raczej nie będzie widać, zdjęcia są raczej prześwietlone. Zobaczymy co mi odpisze CS.
 14. guru8

  Marka crownhill shoes

  Odsyłać raczej nie będę, paczka do Hiszpanii chyba mi się nie bardzo kalkuluje. Będę do nich pisać o zwrot części pieniędzy albo o mocny rabat. Ktoś wie jak to ładnie opisać?
 15. guru8

  Marka crownhill shoes

  Panowie, doszły mi monki Marseille i tak się zastanawiam, czy dostałem buty drugiego czy trzeciego gatunku Buty są bardzo ładne, kolor też, są ciemniejsze niż na zdjęciach, nie mogłem uchwycić ich koloru. Kolorem im bliżej do tych ciemniejszych zdjęć. Na noskach widać przebarwienia i czarne rysy, zwłaszcza na lewym bucie. Podejrzewam, że nie będzie tego widać w codziennym użytkowaniu, ale nie wygląda to ładnie, będzie się dało coś z tym zrobić kremem lub pastą? but lewy but prawy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.