Jump to content

Szogun

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

Community Reputation

0

About Szogun

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, o ile społeczeństwo jako tako nie panikuje, to ze strony mediów od lewa do prawa widać istną histerie i prześciganie się w "sensacyjnych" wiadomościach. Mnie osobiście trudno jest uwierzyć, że 300 tyś jednorazowych maseczek jakie LPP kupiło za 600 tyś zł w styczniu (licząc po cenie jednostkowej 2 zł wyliczonej z ceny paczki podanej kilka postów powyżej) mogło kompletnie rozwalić system i spowodować, że do dziś z tego tytuł są problemy z dostępnością maseczek, ale jakiś "winny spekulant co wykupił wszytko z rynku" musi być, bo kto by wtedy czytał Newsweeka. Autorzy powinni przeanalizować sytuacje całościowo i uwzględnić wszystkie czynniki, takie jak skokowy wzrost zużycia w służbie zdrowia, czy też zakupy na zapas jakie poczyniła ludność oraz uwzględnić produkcje maseczek
 2. Witam Panowie, mam dwa pytania. 1. Czy jest jakiś patent (poza krochmaleniem itp) na stójkę koszul, by była sztywna tak jak w nowej? Chodzę w koszulach zazwyczaj bez krawata i czasem zdarza mi się, że stójka koszuli potrafi mi się "złamać w poprzek" i położyć razem z wyłogami na ramieniu, jak dla mnie wygląda to nieestetycznie. Sweter i marynarka rozwiązują ten problem, czasem w, niektórych koszulach pomaga delikatne wygięcie fiszbinów. Jedyne co przychodzi mi do głowy i spróbuję przy najbliższym prasowaniu to zapięcie guzika przy kołnierzyku po odwieszeniu koszuli do szafy. Jakieś inne pomysły? 2. Za czasów gdy nie zwracałem uwagę na detale kupiłem marynarkę. Na ten moment widzę, że posiada ona dwa mankamenty. Kołnierzyk marynarki, który nie przylega do kołnierzyka koszuli oraz odstające klapy od klatki piersiowej. Mojej marynarki nie ma już w sprzedaży, ale mierzyłem inną marynarkę o takim samym fasonie tego samego producenta, przy takim samym rozmiarze miałem te same problemy, ale po zejściu rozmiar niżej problem znikał. Czy krawiec da radę to skorygować poprzez zmniejszenie marynarki?
 3. Witam wszystkich. Od dłuższego czasu przeglądałem forum jako niezarejestrowany, postanowiłem się zarejestrować bo chciałbym zgłębić swoją wiedzę i doświadczenia w zakresie mody męskiej. Łukasz
 4. Dziękuję za radę, nie ma śladów rozwarstwiania i na razie będę je użytkował. Mam tylko małą obawę, że rozwarstwianie zacznie się szybko z uwagi na to, że z powodu tego jak chodzę zdzieram szybko podeszwy. Buty ze zdjęcia mają tylko 5 tygodni, chodzę w nich co drugi dzień.
 5. Panowie mam do Was pytania odnośnie podeszwy butów. Zamieszczam zdjęcie podeszwy moich Berwicków. Podczas pielęgnacji zauważyłem, że bardzo starłem szew od jednej strony i na czubku podeszwy. Moje pytania są takie. Czy już teraz buty kwalifikują się do zelowania? Czy tak starty szew nawet po podzelowaniu obuwia nie wpłynie na trwałość butów? Noszę te buty naprzemiennie z innymi Berwickami kupionymi miesiąc wcześniej, też z gumowa podeszwą. W tamtych butach szew jest tylko delikatnie postrzępiony, ale po porównaniu podeszwy obu butów widzę, że w tamtych miesiąc starszych w podeszwie jest niewielki kanał na szew a w tych nowszych nie ma takiego i zakładam, że jego brak jest powodem takiej a nie innej sytuacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.